Aiseesoft Screen Recorder 1.1.28 Multilingual Full İndir

By | January 24, 2018

Aiseesoft Display screen Recorder full indir, en iyi video ve ses kayıt fonksiyonuna sahip ekran kaydedici programdır.

Özellikler:
Yüksek kalitede video kaydet
Ekran yakalama yazılımı, kaydetmek istediğiniz hemen hemen her dijital videoyu kaydetmenize yardımcı olur. On-line videoları yakalamak, akışlı videoları yakalamak ve video öğretmeleri yapmak için bunları kullanabilirsiniz. Yakalamadan önce, tam ekran veya özelleştirilmiş boyutta kayıt yapmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, işleminizi daha kolay izlemek için imlecin hareketini vurgulayabilirsiniz. “Mavi ışıklı” gerçek zamanlı HD video kodlama teknolojimizle mükemmel görüntü ve ses kalitesi elde etmiş olursunuz.

Çevrimiçi videoları kaydedin
Herhangi bir çevrimiçi video bu ekran kayıt yazılımı ile kaydedilebilir. Artık video indirme yazılımı için tonlarca arama sonucuyla uğraşmanıza gerek yok.

Paylaşım için oyunu kaydedin
Başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak için oyun oynarken yakalayabilir veya rakiplerinizi kaydettirerek kendi oyun becerinizi geliştirebilirsiniz.

Net kamerası videolarını kaydedin
Bu Ekran Kaydedici internet kamerası videolarını kaydetmenize ve bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olur. İstediğiniz zaman Skype veya TeamViewer sohbetinizden geçebilirsiniz.

Video dersleri hazırlayın
İşlemlerinizi bilgisayarınıza kaydeder. Videonuzun daha internet ve daha profesyonel görünmesini sağlamak için, fare imlecinizi özelleştirilmiş boyut ve renk ile vurgulayabilirsiniz.

Herhangi bir sesi kaydedin
Videoların yanı sıra Aiseesoft Display screen Recorder, sistem ses ve mikrofon sesi de dahil olmak üzere bilgisayarınıza ses kaydı yapabilir. Sistem sesini veya mikrofon sesini ya da her ikisini birden kaydetmeye karar verebilirsiniz. Bilgisayarınızda oynatılan ses dosyaları veya bilgisayarınızdaki mikrofon tarafından alınan ses kaydedilebilir. Bu işlev, onları indirmek yerine çeşitli müzik, radyo veya çevrimiçi ses kaydı yapmanıza olanak tanır.

Akan ses kaydı yapın
On-line radyo indirmek için mümkün olan her şeyi denedi ancak hepsi başarısız oldu mu? Çıplak yola girme! Yeni bir yol deneyin – kaydedin. Ses akışının sesini bilgisayarınıza kaydeder. Ses ses kartından yakalanır, böylece ses kalitesi orijinal kadar yüksek olur.

Çevrimiçi sesi kaydet
Dinlerken çevrimiçi sesi kaydedin, böylece satın almanız veya indirmeniz gerekmez. Bu ses kapmak, müzik videolarındaki şarkılar, çevrimiçi öğretim videolarındaki ses ve diğer web ses dosyalarından herhangi bir çevrimiçi sesi bilgisayarınıza kaydedebilir.

Mikrofon sesi kaydet
Bu, video sununuza sözlü açıklama eklemek ya da eğlenceli bir video oynatmak ya da bir görüntülü sohbet kaydetmek istiyorsanız çok yardımcı olacaktır. Mikrofon sesini seçin ve sistem sesini kapatın, sahip olduğunuz herhangi bir videonun kendi sesinizi ekleyebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *