Aksiyon’da Guns Of Boom APK » APK indir

By | January 10, 2018

Aksiyon’da Weapons Of Growth APK

Aksiyon’da Weapons Of Growth

Yoğun iş hayatları arasındaki sıkıcı trafiğe apk oyun indir ile heyecanlı bir ara verebilirsiniz. Her yaş grubuna hitap edebilmeyi sağlayan kolay kullanım ve ara yüzleri ile benzerlerinden kolayca ayrılan bu sistem harika birçok oyuna tek bir tuş ile ulaşmanızı sağlıyor. “Apk oyun” birçok kategoride sunduğu farklı alternatifleri ile kullanıcı ağını büyütüyor olsa da şu aralar yeni development Weapons of Growth gibi görünüyor.

Aksiyon oyun kategorisi içerisinde olan Weapons of Bomm temelde birden çok kullanıcı ile birlikte de oynanabilecek olan bir atış oyunu. 3D ile desteklenmiş grafiklerin olduğu bu harika oyun içerisinde diğer oyunlar gibi bu sefer ipuçları, yönlendirmeler ve işaretler yok. Burada her şey senin elinde. Kararını ver, ordunu topla ve savaşa katıl!

2007 yılında son güncelleme ile 48 farklı silah çeşitliliğine sahip olan Weapons of Bomm, otomatik ateş ve ücretsiz sunulan atışlarla eğlencenin zirvesine ulaşmasını sağlıyor. Animasyonlar ve arka plan müzikleri gerçek bir savaş alanında gibi hissettirirken tüm gücünüzle rakibinize saldırarak puanlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *