AliExpress Apk İndir » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | March 31, 2018

AliExpress Apk İndir

Android AliExpress Alışveriş Uygulaması

“AliExpress Android” meşhur Alibaba alışveriş sitesinin bir koludur. Çin ürünlerinin satıldığı bir website olan AliExpress ile çok ucuz ürünleri almanız mümkün. Tabi yeni başlayanlar biraz araştırarak almasını tavsiye edeceğim. Aşağıda sizlere ufak benim de bir ara alışveriş yaptığım bir website olduğu için sizlere ipuçlarını vermeye çalışacağım.

Öncelikle Çin ürünlerini rahatlık ile alabileceğiniz ve kullanıcıları için herşeyin düşünüldüğü güzel bir apk uygulaması olmuş. Lakin buradan alışverişin bazı kuralları var bunlara dikkat etmenizi öneririm.

Ali Categorical Android Genel Özellikler:

– Ürünleri kategorisine göre ayırabilme
– Özel geliştirilmiş filtreler ile daha hızlı arama sonuçları
– Alışveriş yapanların yorumlarını okuyarak fikir edinebilme
– İstek listesi oluşturubilme
– Ürünlerinizi e-mail, Fb ve diğer bir çok sosyal medya ile arkadaşlarınız ile paylaşabilme
– Güvenli çevrimiçi ödeme seçenekleri
– Kargolarınızı takip edebilme
– Siparişleriniz hakkında anlık bildirim ve güncellemeleri alabilme
– Siparişlerinizi rahatlık ile düzenleme
– Satıcılarla sohbet edebilme
– Satıcı Korumasını tüm alışverişleriniz için geçerli kılabilme

AliExpress.com Genel Bakış:

AliExpress Nisan 2010 yılında satış hayatına başladı. AliExpress ürün alımlarında minimal sipariş miktarı (Adedi) ile doğrudan nihai tüketiciye ürünlerini sunmak için satıcı ve tedarikçiler için bir lider e-ticaret pazarcısı olmaya çalışmaktadır.

Giyim & Aksesuar, Otomobiller & Motosikletler, Telefonlar ve Telekomünikasyon, Bilgisayar ve Ağ, Tüketici Elektroniği, Güzellik & Sağlık, Işıklar & Aydınlatma, Bagaj & Çanta gibi daha pek çok ürün satmadığı ürün yok sayılır.

AliExpress Hakkıında Bilmeniz Gerekenler:

Öncelikle siteye kayıt olunuz. Sonra hangi ürünü arıyorsanız veya incelemek istiyorsanız alışverişe bu basamakları yaparak devam edin; benim tavsiyem mutlaka “free transport” yazan ürünlere bakın. Çünkü beğendiğiniz ürüne kargo ücreti gelmemesi açısından önemlidir. Yoksa tuhaf kargo ücretleri ile karşılaşabilirsiniz.

İkinci önemli nokta alacağınız ürünün satıcısının geri beslemesidir. Yani sattığı ürünlerde alan kişiler bu kişiye puan veriyor. Bu puan ne kadar yüksek ise satıcı o kadar güvenilirdir. Diyeceğim o ki, mutlaka ama mutlaka satıcının profiline göz atın ve three kuruş fazla ödeyin ama güvenilir bir satıcıdan ürünü alın.

Diğer bir önemli husus ise ürünü alamdan önce satıcı ile irtibata geçip siparişinize kargo takip numarası verilip verilmediğini öğrenin. Kargo takip numarası verilen ürünlerin kaybolma veya gelmeme gibi bir şansı yok diyecek kadar azdır.

Ayrıca aklıma gelmiş iken, fazla yüksek miktarlı ürün almayın derim. Bizim gümrükte takılıyor ve aldığınız ürün geri dönüyor. Bu işi daha ayrıntılı anlatan siteler mevcut. Ben yaşadığım ve tecrübelerime istinaden sizlere kısaca biraz bilgi vermek istedim. cepapkindir.com olarak sorunsuz ve ürünün müşteriye ulaştığı alışverişler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *