Amadeus Pro 2.4.5 Mac Os X Full İndir

By | January 11, 2018

Amadeus Professional full indir, canlı ses kaydı, kasetleri ve kayıtları sayısallaştırma gibi çeşitli ses biçimleri arasında dönüştürme işlemlerini yapan programdır.

Multitrack Editör
Amadeus Professional, tam özellikli bir çoklu monitor editörüdür. Her parça kendi ses seviyesini ve kaydırmayı diğerlerinden bağımsız olarak ayarlayabilir. Her parça, birbirinden bağımsız olarak kolaylıkla sürüklenebilen çoklu ses kliplerine bölünebilir. Dahası, Ses Birimleri, herhangi bir yıkıcı düzenleme gerektirmeden, gerçek zamanlı olarak tek tek parçalara uygulanabilir.

Toplu İşleme
Mp3’e dönüştürmek istediğin bütün dosyalar koleksiyonu var, ancak önce bunları normalleştirmek ve onların güzelce solup gitmesini sağlamak istedin. Perspektif içinde birkaç saatlik çalışma var mı? Amadeus Professional’nun sizin için bu işi yapmasına izin verin! Güçlü toplu işlemci, yalnızca çok sayıda dosyayı desteklenen formatlar arasında dönüştürmenize değil aynı zamanda Amadeus Professional’ya herhangi bir ses efektleri dizisi uygulamasını da emredebilirsiniz.

Onarım Merkezi
Kullanışlı onarım merkezi fare basit bir tıklama ile çatlaklar bulmak ve onarmak için izin verir. Dahası, Amadeus Professional’nun güçlü sönümleme işlevleri, eski bant kayıtlarınızdaki ya da kötü yalıtılmış bir mikrofon tarafından toplanan 50Hz’lik humusta o rahatsız edici tısladan kolaylıkla kurtulmanızı sağlar.

Özellikler:
– Parçalar kolay yerleşim için çoklu klipslere bölünebilir
– Ses Birimleri, parçalara gerçek zamanlı olarak yıkıcı olmayan bir şekilde uygulanabilir
– Akıllı düzenleme
– Zamanlanmış kayıtlar
– QuickTime filmlerdeki ses parçalarının kolaylıkla düzenlenmesi
– Güçlü toplu işlemci
– İnternet akışlarından doğrudan kayıt
– Tam kapsamlı gerçek zamanlı ve çevrimdışı ses analiz araçları

Uyumluluk: OS X 10.eight veya sonrası 64-bit


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *