Android Video Resim Çekme ve Düzenleme Programı » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | May 17, 2018

Android Video Resim Çekme ve Düzenleme Programı

B612 – En içten selfieler

Dilimize özçekim olarak çevrilen selfie, her geçen gün daha da çok kullanılmaya başlanıyor. Akıllı telefonlar yaygınlaştıkça ve teknolojiyle kameraları daha iyi duruma geldikçe selfieler etrafta daha da gözükmeye başlayacak. Artık çoğu kişi bu tarz fotoğraflar koyduğu için de kişiler farklılıklar aramaya başladı. Klasik bir selfie pozu yerine farklı özellikleri olan fotoğraflara ihtiyaç duyuyorlar. B612 Selfie with the guts programı, kişilerin bu arayışları göz önüne alınarak üretilmiş bir program. Bu program kişilere three saniyelik bir video selfie özelliği sunuyor. Bu özellikle kişiler three saniye boyunca telefonlarını fotoğraf çekermiş gibi tuttuklarında program çok sayıda fotoğrafı hafızasına alıyor. Kişiler de three saniyelik video anında çekilen onlarca fotoğraf arasından en güzelini seçebiliyorlar.

Bu Android uygulama sayesinde kişiler çektikleri fotoğrafları değişik şekillerde filtreleyebiliyorlar. Bu Resim düzenleme programında 64 farklı filtre bulunuyor. Bu filtrelerle kişiler resimlerdeki ışık oranlarıyla rahatlıkla oynayarak farklı tonlarda resimler elde edebiliyorlar. Diledikleri bir alanı siyah beyaz renkte tutarken diğer alanları renklendirebiliyorlar. Bu tarz işlemlerle de daha farklı selfiler oluşturabiliyor. Ayrıca kişiler programdaki zamanlayıcıları da kullanabilirler. Fotoğraf çekme tuşuna bastıktan belirli bir süre sonra program fotoğraf çekimine başlıyor.

Kişiler çektikleri bu fotoğrafları sonrasında sosyal paylaşım sitelerinde rahatlıkla paylaşabiliyorlar. Ayrıca bu Android program sayesinde oluşturulan resimler sitelerin boyut kotasını da aşmıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *