Angry Birds 2 Apk v2.17.0 Mod Hile İndir – Taş Hileli

By | December 7, 2017

Indignant Birds 2 Apk v2.17.zero Mod Hile İndir – Taş Hileli

Indignant Birds 2 Android Oyunu klasik oyunlar kategorisinde yer almakta olan oldukça eğlenceli ve popüler oyunlardan biridir. Rovio Leisure Company tarafından geliştirilmiş olan bu oyunu sizler de bilirsiniz. Kızgın kuşlar ve sapan ile yepyeni bir macera sizleri bekliyor.

Indignant Birds 2 Apk ile kendinizi Domuz Adasında bulacaksınız. Bu adada sizlere engel olmaya çalışan kötüler bulunuyor. Onlara bu fırsatı eminim vermek istemezsiniz. Bu kötüler kim mi? Reis Domuz, Şef Domuz ve Alçak Kral Domuz kötüler arasında yer alıyorlar. Amacınız bu kötülere engel olmak. Her görevde atışlarınızı sapan ile yapacaksınız. Sapana kuşu yerleştirip domuzları yıkmanız gerekiyor. Atışlarınızda hangi kuşu seçeceğinize siz karar verebilirsiniz. Seçtiğiniz kuşu sapan ile iyice gerdirin ve blokları yerle bir edin. Oklar sayesinde daha iyi atışlar elde edebilirsiniz. Seviyeniz ilerledikçe görevleriniz de git gide zorlaşacak. Bu zorlukları kolayca atlatabilmeniz adına sizlere avantaj sağlayan muhteşem büyüler yer alıyor. Acı Biberler, Altın Ördekler, Tipiler bu büyülerin sadece bir kısmını oluşturuyor. Ayrıca atışlarınızın hepsi başarısız olduğunda görevi tamamlayamadım diye üzülmeyin. Çünkü tam o sırada Kudretli Kartal yardımınıza koşacak. Oyunda ayrıca turnuvalar yapabilir, arenada diğer oyunculara karşı meydan okuyabilirsiniz. Unutmadan şunu da söyleyelim kuşlarınızın seviyesini yükseltebilir ve etkili yıkımlarınız sizlere ekstra kuşlar kazandırabilir.

Indignant Birds 2 Android Oyunu becerilerinizi sergileyebileceğiniz ve her seviyede birçok aşaması olan bir oyundur. Oldukça eğleneceğiniz bu oyunda arkadaşlarınızla birlikte olup oyunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. İyi Eğlenceler. 🙂
 Boyut: 43,26 MB
Sürüm: v2.17.zero
Geliştirici: Rovio Leisure Company 
Android Sürümü: four.1 ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Taş Hileli 

 Oyun Kurulumu:
1- “Hyperlink 1” ve ya “Hyperlink 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
Three- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *