Angry Birds 2 MOD APK v2.18.1 – Elmas Hileli

By | February 28, 2018

Indignant Birds 2 MOD APK v2.18.1 – Elmas Hileli popüler Indignant Birds serisinin en sonunda kendi özüne dönmesiyle birlikte karşımıza çıkan sapanlı bulmaca oyunları arasındaki yerini aldı. Android akıllı telefon ve pill kullanıcılarının mobil cihazlarından ücretsiz olarak oynayabilecekleri Indignant Birds 2, domuzları yenmenin heyecanını yeniden bizlere sunmayı başarıyor.

Oyunun başarılı bir şekilde hazırlanmış grafik öğelerinin yine aynı kaliteyi korumayı başaran sesleriyle birleşimi, eşsiz bir oyun deneyimini bizlere sunuyor diyebilirim. Önceki Indignant Birds oyunlarına göre çok daha fazla yıkım olanağının olması ve sapanla fırlatacağımız kuşlarımızın da daha fazla çeşitlilik göstermesi sayesinde oynarken zihninizi çalıştırarak en büyük yıkımı yaratmaya çalışmanız gerektiğini de unutmayın.

Eski oyunların aksine bu oyunda kuşlarımız elimizde birer kart olarak bulunuyorlar ve dilediğimiz an istediğimiz kızgın kuşumuzu kullanabiliyoruz. Ancak tabii ki rakiplerimiz de eskisine göre daha karmaşık yapılar içerisinde saklanıyorlar ve domuz adasına gerçekleştirdiğimiz bu işgalin başarılı olması için bazen uzun süre bir strateji belirlemeye çalışmak gerekebiliyor.

Kuşlarımızın yıkım gücünü daha da arttırmak için kullanabileceğimiz büyüler oyuna eklenen yeni güzellikler arasında. Bu büyüler sayesinde domuzların bir anda ortadan kaldırılmaları mümkün. Bazı bölümlerde ise boss olarak ortaya çıkan domuz krallarının mücadeleyi daha da zorlu bir hale getirdiğini söyleyebilirim.

Diğer oyuncularla kapışabileceğiniz area da bu oyunda unutulmamış. Dünyanın her yerinden oyuna giren başarılı oyuncularla kapıştıkça kuşların seviyelerini arttırmak ve tek oyunculu bölümdeki deneyimlerin üzerine daha fazla eklemeler yapmak mümkün.

İlk etapta oyundaki kuşları seçebilme şansı ve diğer ek büyülerin işinizi kolaylaştıracağını düşünebilirsiniz ancak işin aslı pek de öyle değil. Zira oyundaki bölümlerin giderek daha zorlu bir hale gelmeleri, zaman zaman yanlış seçimleri de beraberinde getiriyor. Oyundaki satın alma seçeneklerinin varlığı ise çok zorlandığınız zamanlarda işinizi kolaylaştıracak şeylere erişebilmenize yardımcı oluyor.

Indignant Birds fanları oyunu yüklemeye başladılar bile, ancak daha önce kızgın kuşları kontrol etmediyseniz kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

angry birds 2 hile apk
angry birds 2 hile apk

Kurulum

  1. Oyunu Google Playde indirin ve oyunu açıp kapatın.
  2. Cihaz Hafızası/Android/obb klasörü içindeki com.rovio.baba klasörünü yeniden adlandırıp sonuna 1 koyun.
  3. Ardından oyunu kaldırın ve klasörü eski haline getirin.
  4. Buradan indirdiğiniz APK dosyasını kurun wifi kapalı şekilde oyuna girin.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 108MB
MOD: Enerji Hilesi, Elmas Hilesi, Black Pearts Hilesi

İndirme Linkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *