Aurora Blu-ray Media Player 2.19.2.2614 Multilingual Full İndir

By | February 14, 2018

Aurora Blu-ray Media Participant full indir, Blu-ray Disk ve Blu-ray ISO dosyaları ve birçok video formatını oynatabilen home windows tabanlı bir çoklu ortam oynatıcı yazılımıdır.

Özellikler:

Mükemmel Blu-ray Oynatma
Aurora Blu-ray Media Participant şüphesiz Blu-ray Disc playpack alanında taç kazanır. Yüksek çözünürlüklü Blu-ray filminizin tadını sadece birkaç fare tıklamasıyla alırsınız. Buna ek olarak, kullanıcılar measurement panoramik bir görüntü sunan bir Blu-ray filmi açtıklarında Blu-ray movie için bir gezinti menüsü bulabilir ve kendi seçiminizi yapabilirsiniz.

Home windows eight ile Son derece Uyumlu
Markanızın yeni Home windows eight’inde artık DVD / Blu-ray filmleri veya MPEG-2 videoları desteklenmediğinden hayal kırıklığı hissediyor musunuz? En sevdiğiniz filmin özgürce keyfini çıkarmak için pişmanlığı telafi etmek için Aurora Blu-ray medya oynatıcıyı ücretsiz bir Home windows eight medya oynatıcısı olarak alın!

Tüm Video Formatları Destekler
Muhteşem dosyalarınız var mı? Aurora Blu-ray Media Participant, ister AVCHD, ister MKV, FLV, MPEG-Four veya MOV videoları olsun, tüm video formatlarını destekler. Aurora Blu-ray oynatıcı yazılımına sahip olduğunuzda hepsini farklı altyazı ve ses parçaları dilleriyle oynatabilirsiniz.

HD Filmlerinizle Uyumlu Yüksek Kalite Ses
Elbette ekranınızdaki HD görüntüler, kulaklarınızın üzerinde kalan şaşırtıcı ses çıkışıyla eşleşmelidir. En ileri ses teknolojisini yakalamak ve tüm kullanıcılarımıza fayda sağlamak için Aurora Blu-ray Media Participant, DTS 7.1, DTS HD, AC3 / DTS 5.1’i şimdi destekledi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *