Avast! Internet Security / Premier Antivirus 18.1.2326 (build 18.1.3800.0) Multilingual Full İndir

By | February 14, 2018

Avast! Web Safety ve Premier Antivirus full indir, gelişmiş güvenlik özellikleriyle bilgisayarınızı korumaya yarayan programdır.

Yenilikler:
– HTTPS taraması. Artık, Net içeriği filtreleme bileşenimizde TLS / SSL korumalı trafiği tespit edebiliyor ve şifrelerini çözebiliyoruz. Home windows’daki Kök Sertifika deposuna ve ayrıca büyük tarayıcılara eklenen kendi oluşturduğumuz sertifikaları kullanıyoruz. Bu özellik, HTTPs trafiğinden gelen virüslere karşı sizi koruyacak ayrıca SPDY + HTTPS / HTTP 2.zero trafiği için uyumluluk ekleyerek sizi koruyacaktır. Ayarlar bölümünde bu özelliği ayarlayabilirsiniz / devre dışı bırakabilirsiniz.
– Ev Ağı Güvenliği. Güvenlik açıkları için ev ağınızı tarayın (Wi-Fi durumu, bağlı cihazlar, yönlendirici ayarları, fabrika şifreleri vb.). Belli bir cihazda değil, yalnızca kullandığınız veya İnternet’e bağladığınız cihazların tüm ağında potansiyel problemleri keşfetmeye çalıştıkça bu tamamen yeni bir yaklaşım.
– SecureDNS (bu özellik yalnızca ücretli sürümlerde etkindir). Bir yönlendirici / istemcide (güvenli olmayan ağlar, genel olanlar dahil olmak üzere) korunmayan DNS / DNS kaçırmaya karşı koruma sağlayan yeni bir sağlayıcı tanıtıyoruz.
– Akıllı Tarama. Tümleşik tüm talep taramalarına (Antivirüs, Yazılım güncellemeleri, Ev Ağı, GrimeFighter) tarar. Bir tarama, farklı sonuçlar ve öneriler.
– Yeni Destek Sistemi. Ücretli kullanıcılar için, otomatik olarak tüm bilgileri içeren bir bilet göndermek için kolay temas. Serbest kullanıcılar için geliştirilmiş bilgi tabanı. Yardım tamamen çevrimiçi ve daha güncel.
– Genel hata düzeltildi. Bu, tüm bileşenlerde çok fazla istikrar ve performans değişiklikleri içeriyor (ancak ana odağı geleneksel olarak ağ ve motor bileşenleri üzerindeydi).
– GrimeFighter Ücretsiz. GrimeFighter önemsiz dosyaların ücretsiz olarak temizlenmesini ve sistem ayarlarının ayarlanmasını sunar. Bu görevler Zilch ve Torque kölelerimiz tarafından gerçekleştirilir. Diğer minion işlevleri ücretli özellikler olarak kalır.
– AVAST NG. Bağımsız güvenli sanallaştırılmış ortamda (VM) her Home windows işlemini yürütebilen ve masaüstünüze tümüyle entegre olan donanım tabanlı bir sanallaştırma çözümü. Her işlem, VM’nin kendi örneğinde yürütülür; bu, diğer uygulamalarınızdan tamamen izole edilmiş demektir. Bu özellik Avast DeepScreen’e güç katıyor ve daha iyi algılama sağlıyor. Teknoloji ayrıca Sandbox ve SafeZone bileşenlerini de güçlendirecek (ancak şu an olmamasına rağmen).

Diller: Almanca, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Fince, Hollandaca, Estonca, Fince, Estonca, Hırvatça, Hırvatça, Bengalce, Bulgarca, Katalanca, Çince (Geleneksel) Japonca, Korece, Letonca, Malayca, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rumence, Rusça, Sırpça, İspanyolca, Slovakça, Slovence, İsveççe, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca

Web Safety

128MB üstü olduğu için tarama yapılamamıştır.

Premier Antivirus

128MB üstü olduğu için tarama yapılamamıştır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *