Battle Royale Android Oyun İndir » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | August 15, 2018

Fortnite – Battle Royale Android Oyun İndir

Android İçin Fortnite – Battle Royale APK Oyun İndir

Fortnite Android, şu an için Samsung olmayan cihazlarda çalışmaktadır. Beta sürümü olduğu için çalışmayan cihazlar için lütfen üreticisine başvurunuz. Önümüzdeki zaman içinde bütün cihazlar için açılacağı söylenmektedir. Oyuna erişmek için lütfen davet listenizde olduğunuzdan emin olun. Davet E-Postasına Kaydolmak için tıklayınız.

Fortnite gittikçe ilerleyen oyuncu kitlesi ile giderek ünü arttı. Fortnite 100 oyunculu PvP modudur. PvP modunda 100 kişi bir adaya atlar ve silah ve materyal toplarlar. Fortnite’da yapı yapmak basittir ve sizi resmen 1. olmaya taşır. Yapıların farklı şekilleri ile oyun güzeleşiyor. Ve yapılardan sonrada en çok dikkatleri üzerine çeken şey ise eşyalardır. Adeta her gün oyuna yeni eşyalar gelir, mesela yeni kazmalar, yeni giysiler ve yeni silahlar. Fortnite’da birde sezonlar vardır her sezonda yeni bir güncelleme gelir. Ve Fortnite’da savaş biletleri de önemlidir. Şu an beta sürümü yayında olduğundan gerçek sürümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.

NOT: Gerçekte oynanacağı zaman measurement yapımcı tarafından bir davet e-postası yollanacaktır. Bu e-postada seni Fortnite Yükleyici’ye yönlendiren bir bağlantı olacak ve hemen yükleyerek oynamaya başlayabileceksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *