Beyblade Burst App Oyun Heyecanı! APK » APK indir

By | January 10, 2018

Beyblade Burst App Oyun Heyecanı! APK

Beyblade Burst App Oyun Heyecanı!

Çevrimiçi oyunların popüler aksiyon ve macera oyunlarından olan “BEYBLADE BURST apk oyun indir” ile dünyayı kasıp kavuran bu heyecanlı oyuna ücretsiz olarak dahil olabilirsiniz. Oyunda öncelikle BEYBLADE BURST topaçlarınızı oluşturmalısınız. Topaçlarınızı kişiselleştirerek çarpıştırıp, maçları kazanmaya ve sanal parçaları açmaya çalışarak heyecanla yarışacaksınız. Enerjinizi atmak için yüksek doz aksiyon içeren oyunda arkadaşlarınızla kapışmak da ayrı bir macera!

Kişisel cihazlarınıza oyunu ücretsiz olarak indirerek doyumsuz bir android oyun heyecanı ile karşı karşıya kalacaksınız. Çok oyunculu çevrimiçi özelliği ise oyuna heyecanı çok daha fazla yüklüyor. Çevrimiçi arkadaşlarınızla kapışmanın keyif ve heyecanını yaşarken, dünya çapında ki tüm oyunculara meydan okuyabilmek de üstün bir aksiyon ve teknoloji harikasını sunuyor. Oyunda zorlu seviyeler sizleri bekliyor. Bir Blader olarak çaylaklıktan en yüksek Beymaster seviyesine yükselmek için başarılar elde ederek kazanma yolunda ilerlemelisiniz.

Yeni tasarlanmış olan topaç koleksiyonları arasından seçim yapın. Heyecanlı güçlerle topaçlarınızı çarpıştırarak, sanal parçaları açma başarılarını elde edin. Topaçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Onlarca çeşit parça ve renklerle geliştirilmiş topaç seçimleri oyuncular tarafından tam not alıyor. Bağımlılık yaratan sürükleyici bol aksiyonlu ve maceralı heyecan dolu oyun favoriniz olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *