Bike Attack Crazy Moto Racing Full Hile Mod Apk v2.1.6

By | April 17, 2018

Bike Assault Loopy Moto Racing Android Full Hile Mod Apk

Bike Assault Loopy Moto Racing Android oyunu, zorlu motosiklet sürmek isteyen kişilerin aradığı oyunlar için batmobile ile hiç bitmeyen aksiyon ve sonsuz motosiklet yarış macerasıdır. Bike Assault Loopy Moto Racing Apk, en gerçekçi yarış simülasyonu  yoğun trafikteki muhteşem pistlerde rakiplerinizi geçmek için sorunsuz yollar da sürün. Batmobile motobisiklet oyunu 3D grafik tasarımları ve çok basit bir kontrolleri ile bağımlılık yapıcı bir oyun. Oyun içerisin de favori güçlü motosikletinizi seçebilir ve yarışa başlayabilirsiniz. Engelleri, yoğun trafiği ve diğer yarış motorsikletlerini engellemek amacınız olacak. Bu oyunda, hedefinize ulaşma veya kazanmak için motosikletiniz ile düşmanlarınıza saldırın, onları öldürün, vurun, herhangi bir engel, araç ve yol engelini çarpma görevini tamamlayabilirsiniz. Araba, kamyon, otobüs ve taksi gibi herhangi bir engele çarptığında, göreviniz başarısız olacak ve görevinize tekrar başlamak zorunda kalacaksınız. Ayrıca düşmanlarınızı füzelerle ve batmobilinize takılan en son silahlarla da vurabilirsiniz.

Bike Assault Loopy Moto Racing Android Full Hile Mod Apk-1

Bike Assault Loopy Moto Racing Android Full Hile Mod Apk-Three

Bike Assault Loopy Moto Racing Apk oyunu measurement motosiklet yarışında çeşitli seçimler ve oyun oyun modları sunuyor. Dying Moto Stunt yarış oyunu ve Asfalt Moto Fighter modlarını sunmaktadır. Gerçek bir yarışçı gibi saldırılardan kaçınmak ile Dying Moto Stunt yarışı arenasın da inanılmaz süper motosikletler ile akrobatik stunts gerçekleştirmek. Yolda engelleyici engeller, çılgın trafik, ateşkes araçları ve suçlu şehir gangsterleri olacak. Tutkularınızı ve ateşinizi dünyalar yarışlarına ve stunts meydan okumalarına karşı tatmin edin. Yarışları kazanarak para kazanın.
Yollara düşme zamanı geldi! Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız ve gerçek bir aksiyon ve heyecandan hoşlanıyorsanız, Bike Assault Race kesinlikle bir oynamanız gereken bir android oyun.
Bike Assault Loopy Moto Racing Cell Nasıl Oynanır:
• Bisikleti kontrol etmek için cihazınızı eğin.
• Arabaları vurmak için ateş düğmesine basın.
• Hızınızı artırmak için nitro butonu kullanın.
• Helikopterleri vurmak için yangın bombasını atın.
• Yolunuza çıkan altınları toplayın.
• Farklı engellerden, araçlardan ve motosikletlerden measurement doğru gelenlerden kaçının.
• Trafikte kazalardan kaçının.
• Para kazanmak için olabildiğince fazla yarış yapın.

Bike Assault Loopy Moto Racing Android Full Hile Mod Apk-2

Bike Assault Loopy Moto Racing Android Full Hile Mod Apk-5

Bike Assault Loopy Moto Racing Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorluklar nedeni ile Bike Assault Loopy Moto Racing Full Hile versiyonu ile sunduk. Bike Assault Loopy Moto Racing Mod Apk dosyasını aşağıdaki linklerden indirip kurabilirsiniz. Artık Bike Assault Loopy Moto Racing Android oyununu hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bike Assault Loopy Moto Racing Hileli Apk dosyası içerisinde sınırsız para hilesi bulunmaktadır. Bu sayede oyun içerisinde çok daha rahat alış veriş yapacaksınız.

Bike Assault Loopy Moto Racing Android Full Hile Mod Apk-6

Bike Attack Crazy Moto Racing Full Hile Mod Apk

BOYUT : 36.7 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Yarış

APKSMOBI (APK): Bike Assault Loopy Moto Racing Full Hile Mod Apk v2.1.6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *