Clash of Kings 3.35.0 Hile mod Apk indir (ELMAS HİLELİ) – AndroidBolgesi.com

By | June 1, 2018

conflict of kings hile, conflict of kings three.35.zero mod, android apk indir, conflict of kings three.35.zero hile apk, conflict of kings three.35.zero elmas hileli apk, conflict of kings hile indir
conflict of kings elmas hileli, conflict of kings hile, strateji oyunları,

Conflict of Clans three.35.zero Hile mod Apk indir (ELMAS HİLELİ), Krallıklarla ve düşmanlarla stratejik savaşın: PVP savaşında bir MMO imparatorluğu kurun.

Bu epik on-line çok oyunculu RPG’de gerçek zamanlı strateji ile krallıklarla mücadele edin, savaş çıkarın, düşmanları devirin, kalenizi inşa edin ve bir imparatorluğu ele geçirin. Conflict of Kings’i indirin ve CoK fantezi dünyasını orta çağın PVP savaşlarıyla destansı bir savaş oyununda tecrübe edin.

Ordunuzu düşmanlar ve arkadaşlarınızla karşı karşıya getiren çok oyunculu oyunda krallıklarla savaşın, becerilerinizi artırmak için ejderhalar kullanın ve bir imparatorluğu işgal edin. Savaş eylemi, savaşacak yeni bir ordu, keşfedilecek dört yeni uygarlık ve ele geçirilecek yeni bir Popülarite Sıralama sistemi ile kızışıyor – Conflict of Kings on-line oyununa katılın ve tüm CoK krallıklarını kontrol etmek için bu RPG’de gerçek zamanlı strateji ile oynayın.

CoK – İndirmek İçin En İyi 5 Neden:
1. CoK’ta gerçek zamanlı MMO savaş eylemiyle dünya üzerinde binlerce oyuncuya karşı oynayın.
2. Bu destansı çok oyunculu on-line oyunda krallıklarla savaşın, ejderhaları ve ordu savunmanızı yükseltin, kaynak toplayın ve bir imparatorluk kurun.
three. Düşman bir kaleye, saraya ya da krallığa karşı savaşın ve CoK fantezi dünyasında seyahat edin.
four. MMO gerçek zamanlı savaş stratejisiyle taktiksel oynayın ve diğer lord ve liderlerle ittifaklar kurun.
5. Dört yeni uygarlıkta krallıklarla savaşın ve onları ele geçirin; ve imparatorluğunuzun Popülarite sıralamasını korumak için on-line RPG ve CoK savaş alanında savaşın.

Devasa PVP on-line oyununda diğer lordlarla mücadele edin ve savaşlar açın. Krallığın kontrolü için savaşın, bir ordu kurun ve kalenizi, sarayınızı, ejderhalarınızı ve kışlalarınızı yükselterek en güçlü PVE saldırılarına karşı koymak için savunmanızı güçlendirin.

Krallıklarınızda kontrolünüzü güçlendirmek için gerçek zamanlın stratejiyle oynayın, ekipmanınızı yükselterek ve destansı bir MMO savaşında savaşarak kalenizi düşman saldırılarından koruyun. Çiftlik ve kereste fabrikaları kurarak ordunuz için kaynak toplayın ve kalenizi yükseltin. Diğer liderlerle stratejik ittifaklar kurun ve avantajınız için onları koruyun.

Krallığınız için hediyeler getirmesi için ejderhalarınızı seyahate gönderin, kalenizin kuşatılmasını önlemek için taktiksel MMO RPG oynanabilirliğini kullanın, düşmanlarla savaşın ve Conflict of Kings uygarlığında en güçlü lordlardan biri olmak için kalenizin kaynaklarını kontrol edin.

Tüm yeni alanları fethetmek için eni medeniyetler Dragonborn, Viking, Yamato ve Huaxia’yı keşfedin. Antik vadide savaşan kendi eşsiz özelliklerine sahip kahramanlar, bu deneyimli savaşçılar bu sürekli genişleyen çok oyunculu fantezi dünyasında yoğun savaş eylemine hazırlar.

Conflict of Kings’i indirin, popülerlik özelliğinin en yüksek sıralaması için düşmanlarla savaşın ve krallığın hakimiyetini bu destansı MMO PVP savaşında ele geçirin.

İNDİRME LİNKLERİ

Oyun Adı: Conflict of Kings

Güncel Sürüm: three.35.zero

Kategori: Android Strateji Oyunları

Dosya Türü: .apk

MOD: Elmas Hileli

Dosya Boyutu: 96 MB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *