Corel Painter Essentials 6.0.0.167 Mac Os X Full İndir

By | February 14, 2018

Corel Painter Necessities 6 full indir, dimension ödüllü Pure-Media® fırçalar kullanarak harika resimler yapabilir veya fotoğraflarınıza farklı efektler uygulayabilirsiniz.

Özellikler:

Gerçekliği taklit eden Pure-Media®’a kendinizi bırakın
Tebeşirler, kalemler ve pastel gibi otantik kuru ortamları kullanarak ya da yağlar, airbrushes, kalemler, dijital suluboya ve daha fazlası gibi gerçekçi ıslak ortam kullanarak şahane ürününüzü çarpıcı gerçekliğe hazırlayın. Öğrenmeniz kolay ve etkileyici sonuçlar veren bir sanat stüdyosuna dalabilirsiniz.

En sevdiğiniz fotoğrafları resimlere kolayca dönüştürün
Güçlü, kullanıcı dostu SmartStroke ™ fırça teknolojisi ile inanılmaz bir sanat üretin. İki basit yöntem arasından seçim yapın: Painter® Necessities ™ ‘ın herhangi bir fotoğrafta otomatik olarak Boya yapmasına izin verin veya elle kesilmiş bir sanat eserini elde etmek için fotoğraftan boyayabilirsiniz.

Paha biçilmez illüstrasyon araçları
İş için yapılmış araçları kullanarak el işleri karakterleri ve ortamları. Ayna aracı dimension resim süresinin yarısını kazandırır, Parçacık fırçaları kürk, saç, kumaş ve dumanı hayata geçirir ve F-X efekt fırçaları işinize bu ekstra özel kenarı ekler.

Ödüllü fırçalı boya programı
En iyisi olarak güvenebileceğiniz bir ortam kullanarak yaratın. Necessities yeni başlayanlar için oluşturulmuş olsa da, fırça teknolojisi zamanı take a look at etmiştir. Necessities’taki her fırça, profesyonel Sanatçı ressam stüdyosundan yeni dijital sanatçılar için özel olarak seçildi, böylece dijital sanat deneyiminizden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Basınca duyarlı bellek
Bir çizim tableti ile boyama yaparken, daha önce hiç kullanmamış olsanız bile geleneksel medyayla boyanın görünümünü ve sansasyonunu yeniden yaratmanıza olanak tanıyan her fırçanın tam basınca duyarlı bir kontrolü elde edersiniz. Fırfır fırça, her inanılmaz vuruşu kontrol etmek için kalemi kullanarak bir kağıt dokusunu fırlatır veya vurgular.

Dahili öğrenme kaynakları
Necessities uygulamasını başlatın ve sezgisel Karşılama Ekranı yararlı öğreticiler ve iş akışı ipuçları ile selamlıyorum. Buna ek olarak, Necessities sanat eseri heyecan verici bir galerisini keşfedebilir, bu da kendi başyapıtlarını yaratmanıza ilham verir.

Üstün hız ve performans
Büyük tuvallerde çalışmak, katmanlar ile yakınlaştırma, döndürme ve çalışma gibi bellek yoğun operasyonları en üst düzeyde yönetin. Eşit derecede önemli olan, fırçalar tuval boyunca yanacak ve resim yaparken kendinizi kaybetmenize izin verecektir.

Ile büyüyebileceğiniz boya yazılımı
Çeşitli özel seçilmiş medya türleri ile rahatça deneme yapın ve favorilerinizi ortaya çıkarın. Değerli ipuçlarını öğrenmek ve Necessities’daki becerilerinizi geliştirmek için ücretsiz internet seminerimize katılın. Profesyonel olmaya hazır olduğunuzda, sanatsal imkanlar için sınırsız sayıda Painter’a geçin.

Sistem Gereksinimleri:
– MacOS 10.13, 10.12, OS X 10.11 ve OS X 10.10, en son revizyon ile
– 64 bit destekli çok çekirdekli Intel işlemci
– four mantıksal çekirdek veya daha yüksek (önerilir)
– 2 GB RAM (eight GB RAM veya üstü önerilir)
– Uygulama dosyaları için 750 MB sabit disk alanı
– Katı Hal Sürücüsü (önerilir)
– 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
– Fare veya pill

128MB üstü olduğu için tarama yapılamamıştır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *