Digital Anarchy Beauty Box Video OFX 4.2 (x64) Full İndir

By | February 14, 2018

Digital Anarchy Magnificence Field Video OFX full indir, bu video eklentisi cilt tonlarını otomatik olarak tanımlar ve pürüzsüzleştirmeye yarayan programdır.

Özellikler:
Kolay Cilt Pürüzsüzleştirici ve Rötuş
Güzellik Kutusu Video eklentisindeki Cilt Pürüzsüzleştirme kontrolleri, cildinizin cilt tonlarındaki kırışıklıkları ve lekeleri düzeltmek için birlikte çalışır. Üç temel kontrol, rötuş miktarını aramayı kolaylaştırır. Çok inceten daha airbrushed. Kırışıklıkları ve lekeleri azaltarak veya ortadan kaldırarak yüzün önemli özelliklerini korur.

Otomatik Maskeleme Sihri
Sihirli düğme: Çerçeveyi Çözümle. Gerçek işin olduğu yer bu, ancak eklenti ile neredeyse hiçbir şey yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Magnificence Field Video’nun çekiminizi analiz etmesini ve cilt tonlarını ayarlamasını sağlamak için Çerçeveyi Analiz Et’i tıklayın. Bu cilt tonları daha sonra çekim boyunca izlenir. Konu otomatik olarak hareket edip konuşurken ayarlayan mükemmel bir maske oluşturan otomatik bir işlemdir

Hızlı Oluşturma
Magnificence Field hem CUDA hem de OpenCL’yi destekliyor ve Nvidia ve AMD ekran kartlarıyla gerçek zamanlı veya gerçek zamanlı kayıttan çalma imkânı buluyoruz. Bu, hangi platformda veya ana bilgisayar uygulamasından bağımsız olarak inanılmaz derecede hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar! Hızlı çalışmak için Güzellik Kutusu oluşturduk, böylece hızlı bir şekilde istediğiniz görünüme kavuşabilir ve düzenlemenizin geri kalanına geri dönebilirsiniz.

Parlaklık Giderme ve Renk Düzeltme
Güzellik Kutusu diğer cilt rötuş konularını da çözebilir. Yağlı cilt ve parlak ışıklardan ve yerleşik renk düzeltmeden kaynaklanan parlaklığın azaltılmasına yönelik kontrollerle, rötuşlama için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara sahip olursunuz. Güzellik işi yapmak için kapsamlı bir eklentidir.

Hazır Ayar Stilleri
Cilt rötuşunun yanı sıra, Güzellik Kutusu’ndaki Kinds ön ayarı, görüntülerinizin üzerine ekleyebileceğiniz onlarca görsel efekt ve renk düzeltme özelliğine sahiptir. İster Outdated-Hollywood’un parlaklığını ister çok stilize edilmiş bir güneş patlaması efekti arayanlar için Kinds önayar menüsü, çekimlerinize ilginç görünümler eklemeyi kolaylaştırır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *