ESET NOD32 Antivirus 11.0.159.9 Multilingual Full İndir

By | February 15, 2018

ESET NOD32 Antivirus full indir, kötü amaçlı yazılım, siber suç, önemsiz posta ve bilgisayar korsanlarına karşı nihai koruma sağlayan programdır.

Özellikler:

ESET Canlı Izgara – Bulut tabanlı tarama, İnternet tehditlerine ve sosyal medya istismarlarına karşı optimize edilmiş gerçek zamanlı koruma sağlar.
Oyun Modu – Dikkat dağıtmadan on-line oturumlarınıza veya önemli iş görevlerine odaklanmanızı sağlar.
Enerji Tasarruf Modu – Dizüstü bilgisayar pille çalışırken belirler ve zamanlanmış görevleri erteler ve daha büyük güncelleme indirmeden önce sizi uyarır.
Akıllı Algılama – Gelişmiş buluşsal algılama teknolojisinden yararlanan kötü amaçlı yazılımın Akıllı Algılanması sizi bilinmeyen tehditlerden korur ve bilinen zararlı yazılımların alışılmadık mutasyonlar bayrakları.
Geliştirilmiş Medya Kontrolü – Tüm USB flash sürücüleri, hafıza kartlarını ve CD / DVD’leri otomatik olarak tarar. Ortam türüne, üreticiye, boyuta ve diğer özelliklere göre çıkarılabilir medyayı engelleyin.
İleri HIPS İşlevsellik – Bu gerçek geeks için – şimdi sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirebilirsiniz: sistem kayıt defteri, etkin süreçler ve programlar için kuralları belirtin ve güvenlik durumunuzu ince ayarlayın.
Işık Ayakizi – Son derece düşük sistem ayak izi akıllı bir çözüm olup, sürekli güvenlik seviyesi için hızlı ve pürüzsüz bir performans sağlar.
Gelişmiş bellek tarayıcı, karmaşık tehditlere karşı koruma sağlar
Exploit engelleyici tarayıcıları ve diğer popüler uygulamaları bu uygulamalardaki güvenlik açıklarından yararlanan tehditlere karşı korur
Kök setlerin geliştirilmiş temizliği, kalıcı kötü amaçlı yazılım ile enfekte olsaydı bile, sistem kötü amaçlı yazılım içermeyen bir duruma geri döndürülecektir
Aygıt kontrolü, çıkarılabilir aygıtlara erişimi denetleme imkanı verir
Otomatik ilk kez tarama, bilgisayardaki potansiyel kötü amaçlı yazılımları temizler ve gelecekteki taramaların performansını artırır

Sistem Gereksinimleri:
– Home windows® 10, eight.1, eight, 7, Vista, XP (Hizmet paketi three) ve Home windows House Server 2011.

128MB üstü olduğu için tarama yapılamamıştır.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *