Eşsiz Bir Aksiyon Major Mayhem APK ! » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | March 11, 2018

Eşsiz Bir Aksiyon Main Mayhem APK !

Eşsiz Bir Aksiyon Main Mayhem !

Main Mayhem oyunu, komando Mayhem adıyla çeşitli görevler yapmanız gereken bir three boyutlu mobil macera oyundur. Eğer aksiyon ve maceranın üst seviyelerde olduğu bir mobil oyun arıyorsanız Main Mayhem tam da measurement göre bir grownup swim oyunu! Bağımlılık yapan Main Mayhem’de birçok göreve katılacak ve oldukça zor düşmanlar ile karşı karşıya geleceksiniz. Tek başınıza bir kahraman olarak tüm düşmanları öldürmeye çalışmak sizi oyunun içine sürükleyecek. Main Mayhem oyunu, hemgrafik olarak hem de oyun müzikleriyle oyunculara oldukça heyecan dolu bir aksiyon sunmakta. Görev bölümlerinde bir helikopterle görev bölgesine iniyor ve bu bölgede yavaş yavaş ilerleyerek zorlu düşmanları alt ediyorsunuz. Elbette oynanış sırasında karakter otomatik şekilde hareket ediyor ve siz burada yalnızca silahınızla ateş açma görevini uyguluyorsunuz.

Düz bir platform üzerinde ilerleyen oyunun amacı, sevdiğiniz kızı kaçıran bir grup kötü adamlar karşısında savaşmak. Bir komando olarak komando kıyafetiyle başlayacağınız bu macera dolu serüvende silahlar, patlayan el bombaları, bazukalar ve bıçaklar olmak üzere çok geniş bir envanteriniz bulunuyor. Bazı silahlar başta kilitli olarak gelse de degree atladıkça kazanılan paralar ile bu kilitleri açılabiliyor. Dört farklı oyun modu olan bu mobil oyunda toplamda 45 seviye ve 150′ den fazla görev bulunuyor.

Bazı zamanlar karşınızda bir ordu kadar fazla düşmanlar karşılaşıyor, bazen de görev olarak düşman askerlerin elindeki rehineleri kurtarıyorsunuz. Oyunda biriken paralarla daha iyi bir silah satın alınabiliyor ancak yüksek güçlü silahları paranız ile satın alabilmek için öncelikle gerekli levele ulaşmak gerekiyor. Basit şekilde kontrol etme özelliği ve eğlenceli bir oyun senaryosuna sahip olan Main Mayhem APK oyun indir seçeneği ile de Binbaşı komandonun sevgilisini kurtarmaya yardımcı olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *