Fast Like A Fox Oyunu İle Hızınızı Ölçün » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | March 16, 2018

Quick Like A Fox Oyunu İle Hızınızı Ölçün

Quick Like A Fox Oyunu İle Hızınızı Ölçün

Quick Like A Fox, benzersiz ve cihaza dokunma kontrolü ile oynanan en ilginç android oyunlarından biridir. Bu oyun, Altın tilki kabilesinin gizemli bir şekilde çalınan hazineleri etrafında dönmektedir. Daha sonra, hazineleri hak sahiplerine iade etmek için oyuncular seçilmektedir. Tilki, android cihazın arkasına dokunarak hızlandırılır veya yavaşlatılır.

Oyun, heyecan verici ve zorlu yollardan geçilerek kontrol edilir. Karla örtülü vadilere, dağ tepelerine, ateşli mağaralara ve şehir karayollarına gidilmektedir. Oyuna devam ederken, en iyi puanı elde etmek için zaman rekorlarını kırmayı amaçlayıp bütün paralar, zümrütler ve elmaslar toplanmalıdır. Becerileriniz ve refleksiniz mükemmelse, son meydan okumayı yenmeniz ve özel güçlerle gizli bir karakterin kilidini açmanız gerekir. Tek yapmanız gereken parmaklarınızı nasıl kontrol edeceğinizi ve bir tilki kadar hızlı olabilmeyi öğrenmektir.

Oyun, oynamayı kolaylaştıran, ancak başarılması zor olan yenilikçi ve dokunarak kontrol özelliğine sahip olması, çok sayıda tekrar hakkı olan eğlenceli ve hızlı bir platformdan oluşması, oynarken her karakterin kilidini açmak gerektiği, tüm paraları, zümrütleri ve elmasları olabildiğince çabuk toplama şartı, farklı dünyalar aracılığı ile maceranın deneyimlenmesi, retro temalı ilginç grafiklerle birleşerek kendine özgü harika bir ses kalitesine sahip olması gibi özellikleri ile Quick Like A Fox oyunu en çok yüklenen oyunlardan olmayı başarmıştır.

Quick Like A Fox, apk oyun indir ifadesi yer alan net sitelerinden android cihazlara kolayca indirilebilir ve ayrıca, oyun ücretsizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *