FileZilla İndir ~ AndroidBolgesi.com – İndirme Platformu

By | July 22, 2018

AÇIKLAMA

FileZilla; ftp protokolü üzerinden dosya transferi işlemleri için kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir FTP programı. FileZilla ile ftp sunuculara (ftp server) dosya gönderebilir ve ftp sunuculardan dosya indirebilirsiniz.
FileZilla içinde yer alan Web site Yöneticisi (Web site Supervisor) özelliği ile sürekli bağlandığınız ftp sunucuların bilgilerini kaydedebilir ve tekrar bağlanmak istediğinizde listeden tıklamanız yeterlidir.
Filezilla, Home windows Gezgini tarzı kolay kullanıma sahip tamamen Türkçe bir ara yüze sahiptir. Home windows ve Mac OS X tabanlı bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

FileZilla Genel Özellikleri:

Aynı anda birden fazla ftp sunucuya bağlantı kurma, Sekmeli arayüz, 4GB ve üzeri dosyalar için switch desteği, Güvenlik duvarı ve Proxy seçenekleri FTP üzerinden güvenli dosya transferi (FTPS ve SFTP) desteği Sürükle & Bırak desteği Dizin karşılaştırma ve eşitleme (Listing Comparability & Sync) FTP sunucu üzerindeki dosyayı direkt düzenleme imkanı FTP sunucu üzerinde dosya arama imkanı FTP aktarım hızını limitleme (indirme ve gönderme için ayrı ayrı yapılabilir).

İNDİRME LİNKİ

 İNDİRME LİNKİ——–>>>>>>>>>>FileZilla İndir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *