Geleceğin Savaş Oyunu Destiny Warfare APK » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | April 29, 2018

Geleceğin Savaş Oyunu Future Warfare APK

Future Warfare Apk İndir

Future Warfare: Geleceğin Savaş Oyunu, Android işletim sistemli telefonlarınız da oynayabileceğiniz FPS türünde çok oyunculu bir savaş oyunudur. Oyunda geçen evren tamamen kurgusal olup geleceğin kurgusal evreninde diğer oyunculara karşı three boyutlu muhteşem grafikler ile sunulmuş bir savaş oyunudur. Oyunda farklı özellikleri ile kendinize göre seçmeniz gereken four farklı sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar Acemi, Sabotajcı Muharip ve Tankçı olarak adlandırılmış olup her birinin kendi oynanış mekanikleri bulunmaktadır.

Oyun çok geniş bir silah yelpazesine sahip olmakla birlikte bu silahlar tamimiyle geleceğin ölüm makineleri olarak karşımıza çıkıyor. Her silahın farklı özellikleri sayesinde oyundaki hissiyat değişiyor. Oyunda kullanılan fizik motoru sayesinde yerçekimi ortamı oyuna çok güzel yansıtılmış. Uzayda geçtiği için oyuncular düşük yerçekimi ortamına göre çok daha uzağa ve yükseğe sıçrayabiliyorlar. Ayrıca elbise donanımı olarak sunulan bir sırt roketi sayesinde bu mesafeleri arttırmak mümkünDÜR. Oyunun kolay kontrolleri, pek çok oyun seçeneğinin bulunması oyunun en büyük artılarından.

Oyunun en güzel tarafı muhteşem grafikleri ile hemen hemen tüm Android işletim sistemli telefonlarda çalışabiliyor oluşu. Pek az oyunun başarabildiği bu özellik sayesinde eski bir telefonunuz varsa bile arkadaşlarınız ile on-line olarak bu oyunu hiç zorlanmadan oynayabileceksiniz. Oyuncular tarafından çok beğenilen çok beğenilen bu oyuna sahip olmak çok kolay.

Bu oyunu telefonunuza indirmek için tek yapmanız gereken apk oyun indir linkine tıklamanız. Telefonunuzun başka kaynaklardan gelen veriyi yükle seçeneğinin aktif olduğuna emin olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *