GO Klavye ve Türkçe Dil Desteği » APK indir

By | December 31, 2017

GO Klavye ve Türkçe Dil Desteği

Android Cihazlarda Klavye Özgürlüğü!

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle her geçen gün akıllı telefonlar ve Android program seçenekleri de giderek değişmektedir. Android’in vazgeçilmezi olan klavye ise çoğu kişiye sıkıntılar yaratmakta; donma ve kasmalar yaşattığı için çeşitli sıkıntılara neden olabilmektedir.

Android uygulama olarak Go Keyboard renkli seçenekleri, temaları, kullanım kolaylığı, puntoları kolaylıkla büyütüp küçültebilme gibi avantajları sayesinde pek çok kişiye avantajlar sunmaktadır. Android indir servisi ile bu uygulamayı hemen temin edebilirsiniz. Eğer bu uygulamayı uygulama marketi dışından bir yerden kurmak isterseniz yapmanız gereken uygulamanın APK dosyasını yükleyerek hızlı bir şekilde onu kurmak. Bunu yaparken cep telefonunuzdan bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekmektedir.

Bunun sebebi ise aslında uygulamanın virüs içermesi değil sadece android cihazlardaki mağaza dışından temin edilmesidir. Eğer siz de sahip olduğunuz klavyeden bıktıysanız, sizlere ilk günkü gibi stabil ve kullanışlı gelmiyorsa bu uygulamayı denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Üstelik sahip olduğu emojiler ile de harika yüz mimiklerine sahip olabilirsiniz.

NOT: Aşağıdaki Go Klavye kurduktan sonra Türkçe Dil desteği için Go Klavye TR üzerine kurmanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *