Gods of Rome Full Hile Mod Apk v1.9.1a

By | April 17, 2018

Gods of Rome Full Hile Mod Apk

Gods of Rome Android Hile Mod Apk indir

Gods of Rome Cell oyunu, Android platformunda oynayabileceğiniz yüksek grafiklere sahip kaliteli bir dövüş oyunu paylaşıyorum. Oyunda en güçlü tanrıların kızgın ve acımasız ruhları dövüş alanına çağrıldı. Siz bu ruhlardan birini seçecek ve diğer acımasız ruhlara karşı savaşacaksınız. Seçeceğiniz her dövüşçünün kendine has özellikleri bulunmakta. Sizde o özellikleri kullanarak diğer tanrı ruhlarına karşı kullanacak ve acımasız bir şekilde saldıracaksınız.
Bir Ascender olarak tanrılar, canavarlar, kahramanlar ve diğer efsanevi savaşçıları, onları köleleştirmekle tehdit eden karanlık bir güce karşı bir savaşta çağırabilir, yükseltebilir ve yönetebilirsiniz! Titans’ın efsanevi bir çatışması!
– Zeus, Hades, Vulcan, Atlas, Medusa, Spartacus gibi Yunan ve Roma tanrıları, gladyatör ve dahası dünyanın gördüğü en güçlü savaşçıları bir araya getirdi!
– Antik dünyanın en inanılmaz yerleri
– Olympus Dağı, Pompei’nin kalıntıları, Kolezyum ve daha birçokları ile yolculuğunuzu gerçekleştirin!
– Güçlü bonusların kilidini açmak için savaşçılarınız tarafından paylaşılan benzersiz Bond’ları keşfedin.
Zorlu yeni rakiplerin dövüş becerilerinize meydan okumak için beklediği heyecan verici dünya haritalarını keşfedin…
Kaos Gemisi olarak bilinen eseri ortaya çıkaran eski bir şeytan olan Tenebrous’un karanlık şeytanlarını yenmek için arayışınıza başlayın. Dünyanın en büyük savaşçılarını iktidarı ile köleleştirmekle tehdit ettiği için, “Yükselişçiler” olarak bilinen sadece güçlü toplayıcılar yeni rejimine karşı yükselebilirler!

Gods of Rome Hile Apk indir

Gods of Rome Full Hile Mod Apk-1

Gods of Rome Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Gods of Rome Full Hile versiyonunu sizlere sunuyoruz. Aşağıdaki linkten Gods of Rome Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Gods of Rome Android sayesinde oyunda hiç zorlanmayacaksınız. Gods of Rome Hileli Apk olarak oyunu sizlere sunuyoruz. Hileli olarak paylaştığım oyunda sizler hangisini seçerseniz seçin en güçlü olarak arenada savaşacak ve yenilmeniz zor olacak.

Gods of Rome Hile Apk

Gods of Rome Full Hile Mod Apk-2

Gods of Rome Full Hile Mod Apk

BOYUT : 35.9 MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Aksiyon

APKSMOBI (APK): Gods of Rome Full Hile Mod Apk v1.9.1a

CLOUD : Gods of Rome Hile Apk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *