Google Haberler Apk » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | May 16, 2018

Google Haberler Apk

Android İçin Google Haberler ve Hava Durumu

Sürekli güncel Widget’i, son dakika haberleri, manşetteki hikayeleri, yerel haber ve hava durumuna ilişkin measurement özel kapsamlı ve kişiselleştirilmiş görünümler sunan yeni ve güzel bir Android uygulamasıdır. Başlıklar kısmına bastığınızda Dünya, Türkiye, Ekonomi, Bilim/Teknoloji, Magazin, Spor ve Sağlık gibi başlıkları ayrı kategorilere ayırarak sizlere haberlere daha hızlı bakmanıza olanak sunmaktadır. Ayrıca bu harika haber, hava durumu ve widget Android uygulamasının “Türkçe” ve “Ücretsiz” olması da bizler için bulunmaz bir nimet diyebiliriz.

Google Haberler ve Hava Durumu Android uygulaması içinde Widget’i aşağıdaki resimdeki gibi yapılandırabilirsiniz. İsterseniz hem hava durumunu hem de haberleri aynı Widget ekranında görebiliyorsunuz. Dilerseniz bunları ayırarak tek tek de ana ekranınıza koyabiliyorsunuz.

• 65.000 yayından haberler
• En Önemli Öyküler, Teknoloji, Spor ve Hava Durumu gibi kategorilere basit kaydırma hareketleriyle erişim
• Ülkeye özgü 60 sürüm, ana ekran widget’ları ve kişiselleştirilmiş haber bölümleri (Hollywood, NASA, Moda veya ilginizi çeken diğer konular) ile sayfa düzeninizi istediğiniz şekilde ayarlama
• Bir öyküye hafifçe vurarak çeşitli bakış açılarını (ayrıntılı makaleler, Fikirler ve yerel görüşler dahil) görme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *