Injustice 2 Android Oyun » APK indir

By | January 3, 2018

Injustice 2 Android Oyun

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: four.four ve üzeri

İnjustice 2 Android Mobil Oyun

Süper kahramanların dövüş oyunu Injustice 2 ile sizlerle…!

Injustice 2 Android sürümü, DC evrenindeki Batman, Superman, Surprise Lady, Joker, Flash ve Aquaman gibi kahramanların arasında geçen savaşları konu alan bir Android dövüş oyunudur.

Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyununda sevdiği insanı kaybeden Superman’in kontrolü kaybederek dünyayı kıyamete sürükleyen bir kötü kahramana dönüştüğüne tanık olmuştuk. Bu tehdit karşısında Batman ve diğer süper kahramanlar güçlerini birleştiriyor ve Superman’i durdurmak için savaşmaya başlıyordu. Biz de dilediğimiz kahramanı seçerek bu savaşa dahil oluyorduk. Injustice 2’de ise hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Yeni ortaya çıkan tehdidi ortadan kaldırmak için dövüşleri kazanmamız ve süper kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirmemiz gerekiyor.

Injustice 2’de oyuncular kazandıkları dövüşler sonunda özel eşyalar kazanabiliyorlar ve bu eşyalarla kahramanlarını geliştirebiliyorlar. Yine her kahramana özel kombolar, farklı çevresel öğelerle etkileşim mekanikleri ve farklı savaş alanları oyunda bir araya geliyor.

NOT: Oyunun toplam boyutu 1,three GB olup Wi-Fi ile indirmeniz tavsiye olunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *