Iperius Backup Full 5.4.3 Multilingual Full İndir

By | January 11, 2018

Iperius Backup 5.four.three full indir, tek bir tıklama ile sistem yedeğini alabilir ve dosyalarınızı Google Drive, Dropbox veya Microsoft SkyDrive’a kolayca kaydedebilirsiniz.

Iperius Backup, tüm işletim sistemini hızlı ve artımlı bir yedekleme (blok düzeyinde yedekleme) ile kopyalamanıza izin veren en gelişmiş Home windows sürücü görüntüleme teknolojisini kullanır. Iperius Backup, bir sunucu sistemini birkaç dakika içinde kurtarmaya izin veren tam disk görüntüleri oluşturabilir (çıplak metallic geri yükleme). Tek tek dosyaları geri yükleyebilir, VHD resim dosyasını bağlayabilir ve sistemi farklı bir donanıma geri yükleyebilirsiniz (donanımdan bağımsız geri yükleme).

Iperius Backup, Home windows Server 2008 ve Home windows Server 2012 için gelişmiş ve uygun fiyatlı bir teyp yedekleme yazılımıdır. Iperius, en iyi teyp yedekleme yazılımlarından biridir: kurulumu son derece kolay ve hızlı, hızlı ve esnek kurtarma özellikleri. Iperius Backup, ortak HP DAT 72 USB veya SCSI’den başlayarak, AIT, DLT ve SDLT’ye kadar ve birkaç terabayt’lık yedekleme olanağı sağlayan güçlü ve yüksek kapasiteli LTO 5 ve LTO 6 cihazlarına kadar herhangi bir teyp sürücüsünü destekler.

Iperius Backup, herhangi bir sunucu veya NAS türü üzerinde FTP yedekleme için gelişmiş bir yazılımdır. Iperius, güvenli FTPS protokolü ve ayrıca zip sıkıştırma ve AES 256 bit şifreleme ile birkaç basit konfigürasyon ile uzaktaki bir sunucuya yedekleme gönderebilir. Iperius, tüm internet sitelerinin otomatik olarak yüklenmesini gerçekleştirebilir, aktarım bant genişliğini sınırlayabilir, birden çok sunucuya paralel aktarım yapabilir ve sistem yöneticilerine, müşteriler için merkezi bir yedekleme stratejisi oluşturmalarına yardımcı olabilir.

Iperius Backup, bilgisayarınızdan harici sabit disklere veya ağ cihazlarına (NAS sunucuları gibi) sınırsız sayıda dosya ve klasör senkronize edebilir. Dosyaları ve klasörleri sınırsız sayıda hedefe kopyalayabilir ve kaynak klasörlerdeyken mevcut olan dosyaları silmek üzere yansıtma kopyalarını saklayabilirsiniz. Bu, yedekleme aygıtınızda yerden tasarruf etmenizi ve her zaman mükemmel şekilde senkronize edilmiş bir yedekleme yapmanızı sağlar.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *