KeepVid Pro 7.1.0.6 Multilingual Full İndir

By | January 14, 2018

KeepVid Professional full indir, YouTube ve 10.000 sitesinden hızlı ve kolayca videoları indirebilirsiniz.

Özellikler:

Videoları Herhangi Biçimde İndirin
KeepVid Professional yalnızca videoları MP4, 3GP, FLV, WebM formatlarında olduğu gibi yüklemekle kalmaz aynı zamanda tek bir tıklamayla videoları başka bir formatta da indirir. AVI, MKV, WMV, iPhone, PSP, Android gibi 150’den fazla biçimi destekler.

YouTube Playlists ve Lynda Playlists’i Toplu Olarak İndirin
KeepVid Professional, YouTube ve Lynda internet sitelerinden tek bir tıklamayla tüm bir çalma listesini veya kanalı indirmenizi sağlar. Çalma listesindeki tüm videolar aynı anda indirilebilir. Her seferinde 5000 indirme görev ekleme kadar kolaydır.

Turbo Mod ile Extremely Hızlı İndirme Hızı
Çoklu iş parçacıklı teknoloji ile KeepVid Professional, yaygın indiricilerle karşılaştırıldığında three kat daha hızlı videolar indirmenize olanak tanır.

Çevrimiçi Sitelerdeki Videoları Kaydedin veya Masaüstü Ekranını Kaydedin
KeepVid Professional, herhangi bir çevrimiçi akış sitelerinden videolar çekmek veya bilgisayarınızdaki masaüstü etkinliklerini kaydetmek için muhteşem bir video kaydedicidir.

Herhangi bir çevrimiçi siteden video çekin
Netflix, Hulu, BBC vb. Gibi herhangi bir sitedeki akışlı videoları, çevrimiçi videoları ve TV şovlarını yakalayın. Aynı zamanda canlı videoları aynı anda da kaydedebilirsiniz.

Bilgisayar ekranından videolar çekin
Yakalama alanını ayarlayarak program penceresini, ekranın belirli bir bölümünü veya tam ekranı yakalayın. Böylece, oynatma için Skype çağrıları kaydedebilir, öğretici videolar oluşturabilir, görkemli oyun anlarınızı yakalar ve paylaşabilirsiniz.

Artık beklemeden videoları yakalama
Otomatik olarak herhangi bir zaman süresinde çekim için bitiş saatini ayarlayın. Bütün kayıt işlemini beklemekten kendinizi kurtarabilirsiniz.

Yerel / İndirilen / Kaydedilen Videoları Herhangi Bir Biçime Dönüştür
KeepVid Professional, çevrimiçi videoları veya yerel videoları, MP4, AVI, MPG, MKV, WMV, M4V, MOV, iPhone, iPad ve daha birçok farklı biçimlerde ve çeşitli multimedya cihazlarına dönüştürür.

Herhangi bir Biçimde On-line Videoları Dönüştürme
KeepVid Execs, çevrimiçi internet sitelerindeki indirilen veya kaydedilen videolarınızı herhangi bir formata dönüştürmenizi sağlar. Çevrimdışı herhangi bir cihaz ve oyuncu ile çevrimiçi videoların keyfini artık bir rüya değil.

Yerel Videoları Herhangi Bir Biçime Dönüştür
Yerel videolarınızı mobil cihazlarınızda izlemek mi istiyorsunuz? KeepVid Professional saniyede ihtiyacınız olan biçime dönüştürerek biçim uyumluluğunu çözmeye yardımcı olur.

Cihazlara Zahmetsizce Aktarın
Videolarınızın herhangi bir yerinde ve istediğiniz zaman keyfini çıkarmak ister misiniz? KeepVid Professional, tüm videolarınızı iOS ve Android Cihazlara kolayca aktarmanıza olanak tanır. Daha da önemlisi, tüm videolar aktarım sırasında akıllıca aygıt uyumlu biçimde dönüştürülebilir.

İndirilen / kaydedilen videoları iOS ve Android cihazlara aktarın
Favori filmlerinizi indirmek veya kaydetmek için istekli iseniz, TV şovları bilgisayarınıza gece ve daha sonra hareket halindeyken günün keyfini çıkarın. KeepVid Professional ile videoları mobil cihazlarınıza indirip aktarmanız yeterlidir.

Yerel videoları iOS ve Android cihazlarına aktarın
Yerel bilgisayarınıza harika videolar kaydettiyseniz ve şimdi arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız. Geçici kullanım için bu videoları iOS veya Android cihazlarınıza aktarmanız yeterlidir.

128MB üstü olduğu için tarama yapılamamıştır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *