Leawo Video Converter Ultimate 7.8.0.0 Multilingual Full İndir

By | January 6, 2018

Leawo Video Converter Final 7 full indir, filmlerin keyfini daha kolay bir şekilde elde etmenize yardımcı olan hepsi bir arada bir medya çözümüdür.

Bu bir video dönüştürücü, DVD yazıcı ve dönüştürücü, Win için çevrimiçi video indirici (Home windows eight dahil). DVD ve videoları AVI, MP4, WMV, FLV, RMVB, MPEG, 3GP, MKV, MP3, AAC, vb. Gibi 180’den fazla formatta dönüştürebilir.

Özellikler:

Video / DVD’yi çeşitli formatlara dönüştürün
Bir video dönüştürücü olarak hareket eden Leawo Video Converter Final, AVI, MP4, WMV, FLV, RMVB, MPEG, 3GP, MKV, MP3 gibi 180’den fazla format arasında video (ortak video, HD video ve çevrimiçi videolar dahil) kolayca dönüştürebilir. , WMV, WAV, AAC, OGG, M4A vb.

DVD oynatıcının DVD oynatıcısından izlenmesi
Ayrıca bir DVD dönüştürme programı olarak, Leawo Video Converter Final, AVI, MP4, WMV, FLV, RMVB, MPEG, 3GP, MKV, MP3, WMV, WAV, AAC, OGG, M4A formatındaki ortak / HD video ve ses dosyalarını DVD’ye dönüştürebilir , vb kapalı DVD oynatıcı için zevk.

Birden fazla kullanım için DVD / video dönüştürme
Leawo Video Converter Final, DVD / video dönüştürerek çoklu amaçlara ulaşmak için yardımcı olur: iMovie, Ultimate Lower Professional gibi video düzenleme yazılımlarında düzenleme, YouTube, internet sitesi veya blogda paylaşma, hatta iPhone’da (iPhone 5 dahil) oynatma, iPad’de oynatma , iPad four, Lumia 920, Galaxy S4, HTC Bir, vb.

Çeşitli videolardan DVD yaz
Mükemmel bir evde DVD yeteneği yaratma özelliği ile bu medya dönüştürücü paketi, MP4, MPG, WMV, 3GP, FLV, M4V, MPEG, MKV vb. Gibi çeşitli biçimlerde videolardan evde DVD diskleri, DVD klasörleri veya ISO Görüntü Dosyası oluşturabilir kamera videoları, çevrimiçi videolar gibi video kaynakları

DVD yazarken kullanıcı dostu DIY özellikleri
Evden DVD’ye video yapmak için bu kolay ortam dönüştürücü yazılım, kullanıcıların özel DVD filmleri almalarına izin veren bazı kullanışlı ve kullanıcı dostu DIY özellikleri sunar: isteğe bağlı olarak disk menüsü ve şablonu, DIY arka plan müziği ve arka plan görüntüsünü isteğe göre uyarlayın.

Çevrimdışı zevk almak için çevrimiçi videolar indirin
Yerleşik bir çevrimiçi video indiricisi olan Leawo Video Converter Final, movie severlerin, hemen hemen tüm video paylaşım sitelerinden videoları kolayca indirmelerine yardımcı olur: YouTube, dailymotion.com, metacafe.com, blip.television, veoh.com, liveleak.com, videobash.com, funnyordie.com, aol.com, break.com, vevo.com, vb.

Çevrimiçi videoları sorunsuz oynatın ve izleyin
Kenara on-line video indirmek için bir on-line video downloader olmak, bu medya dönüştürücü paketi bir on-line video accelerator ve flash video oynatıcı alır. Bu kolay ortam dönüştürücü yazılımın bu iki aracı birlikte çevrimiçi video yüklemeyi hızlandırabilir ve çevrimiçi videoları sorunsuz oynatabilir.

2D’den 3D’ye dönüştürme
Yerleşik 2D-3D dönüştürücüsü ile Leawo Video Converter Final, insanların 2D 3D video ve DVD’leri 3D MKV, 3D MP4, 3D AVI, 3D WMV, vb. Çeşitli 3D TV ve oyuncular için 3D filmlere dönüştürmelerine veya 3D DVD filmler oluşturmalarına kolayca yardımcı oluyor 2B videoların dışında.

3D efekti ve 3D derinliği ayarlama
Bu medya dönüştürücü paketi, Kırmızı / Camgöbeği, Kırmızı / Yeşil, Kırmızı / Mavi, Mavi / Sarı, Araya Girilmiş ve Yan Yanlar da dahil olmak üzere 3B movie oluşturma için 6 farklı efekt sunar. Bu arada, çıktı 3D filmlerin 3D Derinliği daha canlı 3D efekti için -50 ile +50 arasında ayarlanabilir.

128MB üstü olduğu için tarama yapılamamıştır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *