MAMP & MAMP Pro 3.3.1.18234 Full İndir

By | January 11, 2018

MAMP & MAMP Professional full indir, localhostta net sitelerini kurmanıza yarayan programdır.

Özellikler:

PHP’nin farklı sürümlerini aynı anda çalıştırın
MAMP Professional her zaman birden çok PHP sürümünü önerdi. Bu, farklı PHP sürümlerini kullanan farklı projeleriniz varsa, ancak projeleri değiştirmek istediğinizde MAMP PRO’yu yeniden başlatmanız gerektiğinde kullanışlıdır. Örneğin, PHP’nin farklı bir sürümünü kullanan bir ana bilgisayarda çalışmanız gerekiyorsa, sunucuları yeniden başlatmanız ve PHP sürümünü bu belirli sanal ana bilgisayarda çalışacak şekilde değiştirmeniz gerekiyordu. Yeni MAMP PRO ile CGI Modunu kullanarak PHP sürümlerinizi ev sahibi bazında yapılandırabilirsiniz. Şimdi sanal ana bilgisayarlar arasında anında farklı PHP sürümleri kullanarak rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

Herhangi bir sayıda sanal sunucuyu kurma
Canlı sisteminizi etkileme tehlikesi olmadan herhangi bir sayıda sanal sunucuyu kurabilir ve take a look at edebilirsiniz. Yerel advert çözümlemesi MAMP PRO tarafından gerçekleştirilir. Her proje için sanal bir ev sahibi oluşturabilir ve programlarınızı ayrıntılı olarak kolayca take a look at edebilirsiniz. İster bir CMS kullanarak bir sayfa oluşturun, bir alışveriş sepeti entegre edin veya bir WordPress şablonu oluşturun – MAMP PRO mükemmel bir take a look at ortamı sağlamak için orada. Sınırsız sunucu konaklarıyla tüm projelerinizi ayırabilir ve bunları yerel ağınız veya web üzerinden erişilebilir hale getirebilirsiniz. Çok otantik bir ortamı taklit etmek için, MAMP PRO yerel posta sunucusunu yanı sıra PHP yoluyla e-posta göndermeyi de etkinleştirebilir.

Tek bir tıklama ile WordPress, Joomla, Drupal vb. Yükleyin
Ekstra, MAMP PRO ekibi tarafından take a look at edilmiş ve yapılandırılmış dosyaların veya kitaplığın bir toplamıdır. Yeni bir sanal konut kurarken, ayrıca otomatik olarak kurulacak Ekstra’yı seçebilirsiniz. Ekstraları mevcut ana makinelere de kurabilirsiniz. Ekstralar seçimi daima güncellenir ve genişletilir.

Harici Erişime İzin Ver
MAMP PRO ile yerel sunucunuzu mevcut bir Dinamik DNS sağlayıcısı ile internete kolayca bağlayabilirsiniz. Müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize web üzerinden kolaylıkla işinize erişim sağlayabilirsiniz. Birçok sanal konut sunucusu kurma seçeneğiyle kolayca alternatif yapılandırmalar veya öneriler sunabilirsiniz. MAMP PRO three.zero ile DNS-O-Matic hizmeti entegre edilmiştir. Şimdi, birçoğu ücretsiz olan Dyn-DNS servis sağlayıcılarından büyük bir seçiminiz var.

PHP betiklerini bir Mail Sunucusu ile take a look at edin
Her OS X ve Home windows bilgisayarı, varsayılan bir Mail-Server ile önceden kurulmuş olarak gelir. Bu Posta Sunucusu, MAMP PRO arabirimi vasıtasıyla etkinleştirilebilir ve PHP betiği aracılığıyla kullanılan işlevselliktir. Bu Posta Sunucusu ile bir ana sunucu aracılığıyla bir hesap kurabilirsiniz. Bu, güvenilir bir e-posta bağlantısı sağlar ve spam filtreleri ile ilgili sorunları önler.

Apache Modüllerini Açma ve Kapatma
MAMP PRO ile Apache’yi kurmanıza ve yapılandırmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde bir take a look at ortamı kurabilirsiniz. Birden fazla projeyi aynı anda paralel olarak çalışın. Bir hazırlama sunucusu, yalnızca birkaç fare tıklamasıyla kolayca kurulabilir. Apache modülleri MAMP arayüzü ile etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Bu, canlı sunucunuzdaki bir yerel sunucu ortamını yansıtacak şekilde özel bir yerel sunucu ortamı oluşturmanıza olanak tanır.

Lan Erişimi
Bir meslektaşınızı mevcut ilerlemenizle güncel tutmak ister misiniz? Bu artık xip.io aracılığıyla (Sunucu -> Genel -> Advert çözümlemesi) mümkündür. Paylaşım Düğmesine basmanız yeterlidir ve e-posta istemciniz ana bilgisayarlarınızdan birine gömülü bir bağlantı ile açılır. Bu e-postanın alıcısı artık doğrudan bağlantının üzerine tıklayarak doğrudan ana bilgisayarınızdaki çalışmaya götürüyor.

MAMP’ın işlevselliği
MAMP PRO, OS X için klasik yerel sunucu ortamının ticari, profesyonel sınıf versiyonudur. Yani, serbestçe temin edilebilen standart sürümü MAMP PRO ile otomatik olarak kurulur. MAMP PRO ile MySQL, Apache, PHP, Perl ve Python da dahil olmak üzere MAMP’ın tüm işlevselliği gelir.

128MB üstü olduğu için tarama yapılamamıştır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *