Minecraft Beta APK v1.7.0.2 Son Sürüm – Ağustos 2018

By | August 24, 2018
Minecraft Beta APK v1.7.zero.2 Son Sürüm – Ağustos 2018 hayatta kalma ve inşaat yapma üzerine kurulu bir oyundur. MOJANG isimli şirket tarafından yapılmıştır. İlk olarak bilgisayar sürümü çıkan oyunun en temel özelliği grafiksel anlamda özgün olması. Tamamen piksel bir açık dünyadan oluşan oyunda amacımız hayatta kalmamızı sağlayacak materyalleri toplamak ve kendimize bir yuva kurmak.

Minecraft APK‘da son zamanlarda xbox girişi yapılamıyor. Aşağıda realm girişini nasıl yapacağınızı anlatan bir kurulum mevcut. Beta sürümle birlikte birçok yeniliğe erkenden ulaşabilirsiniz.
Beta Sürümdeki yeniliklere gelecek olursak; Potion of Sluggish Falling yani yavaş düşme iksiri ve Phantom Membrane yani fantom zarı diye iki adet yeni özellik gelmiştir. Oyun tamamen Türkçe olup Google Playde ücretli olarak sunulmaktadır. Android platformunda en çok oynanan oyundur diyebilirim. Oyuna daha yeni başlıyorsanız ücretsiz olarak aşağıdan indirip deneyebilirsiniz.

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.
  3. ÖNEMLİ: Realme giriş yapabilirsiniz.
  4. Minecraft Pocket Version v1.6.zero.1 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.
  5. Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü Exterior olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.
  6. NOT : oyun açılışta kapanıyorsa video games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.
  7. NOT: minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi halde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 123MB
MOD: Hilesiz Saf Sürümdür (Xbox Girişi Yapılabilir) Temmuz Ayında çıkan Beta Sürümdür. Remaining Sürüm APK için aşağıdan FİNAL SÜRÜM APK İNDİR’e basın.

İndirme Linkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *