MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses Apk v4.1.0k Mod Hile İndir – Para Hileli

By | December 7, 2017

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses Apk v4.1.0k Mod Hile İndir – Para Hileli

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses Android Oyunu klasik oyunlar kategorisinde yer olmakta olan oyunlardan biridir. Gameloft tarafından geliştirilen bu oyun oldukça popüler ve eğlencelidir. Güzel dostluklara ve maceralara doğru yol almaya hazır mısınız?

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses Apk MY LITTLE PONY adlı çocukların çok sevdiği diziden esinlenerek hazırlanmış bir oyundur. İzlemeyenler bile bu çizgi filmin ismini mutlaka duymuştur. Bu diziden sevdiğiniz karakterler ile şimdi yepyeni bir macera sizleri bekliyor. Oyunda diziden de alınan bazı hikayeler yer alıyor. Tamamlamanız gereken birçok görev hikayeler ile karşınıza çıkıyor. Amacınız bu görevleri başarıyla tamamlayabilmek. King Sombra, Changeling, Tirek, Nightmare Moon gibi kötülerle karşı karşıyasınız. Bu kötü karakterler ile yüzleşme vakti. Tabi görevleri tamamlarken şehrinize de önem vermeyi unutmayın. Şehrinize güzel bir midilli evi inşa ederek başlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz Pony’ye uygun giysiler ve saç modellerini seçmek dimension kalmış. Pony’i özelleştirerek onu prens ya da prenses yapabilirsiniz. Oyunda 300’den fazla karakter bulunuyor. Prens, prenses ve sevimli  midillilerden oluşan bu karakterlerden biri her an karşınıza çıkabilir. Onlara ilgi göstermeyi ihmal etmeyin. Onların sözlerine göre kalacak bir yer ya da yiyecekler sunabilirsiniz. Birçok küçük oyun ile oyundaki eğlenceniz ikiye katlanıyor. Prime Zıplatma, Sihirli Kanatlar gibi oyunları da sevimli dostlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses Android Oyunu tam da bir çiftlikte krallık kurmak isteyenlere göre bir oyun. Üstelik bu çiftliğin sahibi bir prens ya da prenses olacaksınız. Twilight Sparkle, Rainbow Sprint ve Fluttershy gibi sevimli dostlarınız ile hayallerinizin peşinden koşmaya hazır mısınız?
 Boyut: 54,58 MB
Sürüm: v4.1.0k
Geliştirici: Gameloft
Android Sürümü: 2.Three ve üzeri

 Oyun Üzerindeki Düzenlemeler (MOD):
— Para Hileli
— Anti-Ban

 Oyun Kurulumu:
1- “Hyperlink 1” ve ya “Hyperlink 2” Her hangi bir tanesinden oyunu indirin.
2- İndirmiş Olduğunuz “oyun-adı-vX.XX-mod-apkufo.com.apk” cihazınıza kurun.
Three- Oyuna giriş yapın ve oyunun tadını çıkarmaya bakın. 🙂 


Oyununu en son sürümünde hile bulunmuyor oyunu hileli olarak oynamak isteyenlker önceki sürümü hileli olarak oynayabilirler.

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses Apk v3.eight.0l

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses Apk v3.eight.0l Mod Hile

Oyunun en son sürümünü alt taraftaki bağlantılardan indirip oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *