NBA Live Mobile Android Basketbol Oyunu APK » APK indir

By | January 21, 2018

NBA Reside Cellular Android Basketbol Oyunu APK

Nba Reside Cellular Android Basketbol Oyunu

Basketbol severler için özel efektlerle tasarlanan NBA Reside Cellular Basketball oyunu, ünlü basketbolculardan ve takımlardan oluşan etkili bir çalışmadır. Apk oyun indir kategorisinin en çok tercih edilen bu oyun, kolay bir şekilde oynanmaktadır. Sağ tarafta shoot kısmında basketi atabilirsiniz. Drive kısmında ise basket için harekete geçiyorsunuz.

Genelde smaç için gerekli oluyor. Pas tuşu ile de pas verilmektedir. Sol tarafta ise oyuncunun yönünü belirliyorsunuz. Yön belirleme tuşu ile etkili bir maç çıkarabilirsiniz. Android oyun kategorisinde tercih edilen bu oyun ile istediğiniz takımla zevkli bir basket maçı yapabilirsiniz. Görsel efektleriyle ve özel maç atmosferiyle oldukça kaliteli bir oyundur. NBA Reside Cellular Basketball APK oyunu, spor kategorisinde en çok tercih edilen oyunlar içerisinde yer almaktadır. Scor seçenekleri ve takım seçenekleriyle gerçek bir turnuvada hissedeceksiniz kendinizi. İki sayılık, üç sayılık ve smaç gibi birçok atışı gerçekçi hareketlerle yapabiliyorsunuz.

İstediğiniz mükemmel özellikleriyle bağımlılık yapabilecek bir oyundur. Zevkle oynayabileceğiniz bu oyunu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Beraber bir turnuvaya girerek bir turnuvada farklı takımları seçebilirsiniz. Gerçek takımlar, gerçek bir atmosfer ve gerçekçi hareketler, bu oyunda bir araya gelmiştir. Basketbol severlerin büyük ilgisi ile karşılaşan bu oyun bol yıldızlı bir oyundur. Özellikle smaçlar çok havalı ve çok eğlenceli… Bir basket maçında aradığınız her şey bu oyunda bir araya gelmiştir. Kolay açılan ve oynanan bu oyunla profesyonel basketbolculara çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *