Need for Speed SHIFT Full İNDİR!!!! ~ AndroidBolgesi.com

By | July 6, 2018

AÇIKLAMA

Yarış video oyunu denildiğinde ilk akla gelen oyunlar arasında olan Want for Pace SHIFT serisi yine bekleyenleri heyecanlandırmış durumda. 

Oyun, hızlı araba meraklılarına hitap etmekte olup bu seri ile yeni bir otomobil oluşturacak ve araba kullanmanın tadına varacaksınız. 

Mükemmel düşünülmüş otomobil tasarımını oyun içerisinde yer alan aksiyon sahnelerini süslemesi sizin araba sürme merakınızı tetikleyen olaylardandır. Oyun sizlere şöförlük tecrübesi kazandıracak harika bir simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde en çok üzerinde durulan konuların başında gelen kokpit görünümü ve bu görünümdeki sürüş gerçekliği bugüne kadarki en tatmin edici seviyeye ulaşmış durumda diyebiliriz. Kaza anlarında da arabaların hasar durumu ve diğer unsurlar gerçek hayattakine yakın olarak tasarlanış diyebiliriz. Özellikle kokpit görünümündeyken yaşayacağınız kaza anları için bu deneyimi sadece bir oyun içinde yaşadığınıza sevineceksiniz. Eğer oyunda yeteri kadar yıldız toplayabilirseniz Pagani Zonda F kilidini de açabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi – Home windows XP (SP3) / Vista (SP2)/ Home windows 7

İşlemci : Intel Core2 Duo 1.6 GHz veya daha hızlı/ AMD X2 3800+ veya daha hızlı

Reminiscence : 1.zero GB or extra (1.5 GB for Vista/Home windows 7)

Ekran Kartı : 256 MB, with help for Pixel Shader three.zero

Ses Kartı – DirectX 9.0c appropriate

DirectX – Model 9.0c

İNDİRME LİNKİ

http://bc.vc/avhvYm0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *