Pocket Mine 3 APK v4.1.1 MOD – Para Hileli

By | February 28, 2018
Pocket Mine three APK v4.1.1 MOD – Para Hileli Android işletim sistemine sahip pill ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir madencilik oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Pocket Mine three Hile APK, ilk oyunun üzerine epey bir özellik koymuş bir şekilde karşımıza çıktı. Açıkçası ilk oyun da epey eğlenceliydi fakat bu sefer çok daha sürükleyici ve uzun soluklu bir deneyim sunuluyor.

Pocket Mine three Hile APK’de tıpkı ilk oyundaki gibi yine kazmasını eline alıp yerin derinliklerine doğru kazmaya başlayan karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Basit dokunma hareketleri ile yönetebildiğimi bu karakterin temel amacı değerli materyalleri toplamak ve bunları nakit paraya çevirmek. Yerin altı sürprizlerle dolu olduğu için karşımıza ne çıkacağı belli olmuyor. Bazen çok değerli bazen de aşırı değersiz materyallerle karşılaşabiliyoruz.

Paramızı biriktirdikçe kendimize yeni ekipmanlar alabiliyoruz. Güçlü ekipmanlar daha derinlere kazmamızı sağlıyorlar. Ne kadar derine inersek değerli obje bulma şansımız da aynı ölçüde artıyor. Bu tarz oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz bonuslar ve güçlendiriciler Pocket Mine three Hile APK’de de mevcut. Bu öğeler bölümler esnasında hatırı sayılı avantaj elde etmemizi sağlıyorlar.

Genel olarak eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Pocket Mine three Hile APK kesinlikle uzun süreli oynanabilecek bir oyun.

pocket mine 3 hile apk
pocket mine 3 hile apk

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 77MB
MOD: Para Hilesi

İndirme Linkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *