Retro City Rampage DX APK Oyun » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | March 18, 2018

Retro Metropolis Rampage DX APK Oyun

Retro Metropolis Rampage DX APK Oyun

Akıllı telefonlardan önce insanlar vakit geçirmek için bilgisayarları kullanmaktaydı ve bilgisayar üzerinden oyunlar indirerek eğlenmekteydi. Bilgisayar üzerinden oyun indirip ve kurma işlemi yapan kişiler bilmektedir ki .exe dosyası ile oyunlar kurulmaktadır.

Telefondan oynayan kişiler bu şekilde dosya seçme ve kurma işlemi ile ilgilenmedikleri için bilmemeleri normaldir ancak telefona oyun indirmek için apk oyun indir denilmesi yeterli olacaktır. Bu şekilde de istediğiniz tarzda oyunları aratmanız yeterli olacaktır. İndirilen oyunların istatistiklerine bakıldığında genelde aksiyon ve rol oyunları başta olmakta ve bunları genelde erkekler tercih etmektedir.

Onlar için tam da istedikleri gibi bir oyun olacak olan Retro Metropolis Rampage DX, hem yaşı büyük olanların hemde genç yaştaki kişilerin hoşuna gidecek bir türdür. Çünkü oyunun tarzı oyun salonlarında belirli sürelik oynanan oyunları andırmaktadır. Bu nedenle birçok kişinin ilgisini çekmiş görünmektedir ki genelde indirilen yer olan Google Play Retailer üzerindeki oylama da 5 puan üzerinden four,7 almış bulunmaktadır ki sadece 1 yıl kadar piyasada olan bir oyundur.

Oyunun içeriğinde insanların rol üstlenerek oynayacağı 60 farklı bölüm, 40 farklı deneyim alanı, 25 farklı silah ve güç, 50 farklı kullanabileceği araç, 200 farklı kıyafet sağlama ve oyuncuların oyunda zevk alması ve onları eğlendirmesi için 2,5 saatlik bir oyun müziği de yer almaktadır. Bu tür bir oyun tamda aksiyon severlere hitap etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *