Sonic Dash » APK indir

By | February 21, 2018

Sonic Sprint

Telefona Sonic Oyunu İndir

Yine bu oyunun yapımcısı SEGA tarafından yapılan ve piyasaya yeni çıkan Loopy Taxi Android oyununu denediniz mi?

Ücretsiz olarak piyasaya çıkarılan Android oyunu Sonic Sprint, herkesin flash olarak oynadığı veya television’de seyrettiği dünyanın en mükemmel süratli kirpisidir.

Cep telefonları ve tabletlerde rahatlıkla oynanabilen oyun, Android oyunlar içerisinde büyük bir başarı yakalayan koşma ve kaçış oyunları tarzında yapılmış olsa da görsellik ve oyun yapısını geliştirerek daha çok farklı boyutlara taşıyan Sonic Sprint bize çok büyük bir eğlence sunmaktadır.

Android Sonic Sprint’da koşarken topladığı altınları Sonic’i geliştirmek için kullanıyorsunuz. Söz konusu altınlar ile Sonic’in altın toplama mesafesi arttırılabiliyor, depar atma süresi uzatılıp, depar atma barının dolma süratli arttırılabiliyor.

Sonic Sprint “apk indir” bize renkli bir oyun sunmakta olup, yeşillikler, deniz dönme dolap gibi gözümüze hoş gelen ortamlar bulunmaktadır. Kontrollerinin kolaylığı sayesinde eziyet olmayan oyunda bölüm sonu yaratıkları ile birlikte karşılaşarak Sonic’in özel yeteneklerini kullanabiliyoruz. Sonic Sprint bize Sonic haricinde Sonic’in arkadaşları Tails, Shadow ve Knuckles vasıtasıyla de oyunu oynayabilme olanağı sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *