Special Forces Group 2 APK v2.9 – Para Hile

By | February 28, 2018
Particular Forces Group 2 APK v2.9 – Para Hile eğer on-line olarak yüksek aksiyon içeren savaşlara katılmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Particular Forces Group 2’de bize bilgisayarlarımızda oynadığımız Counter Strike’ı aratmayan bir heyecan sunuluyor. Particular Forces Group 2’de yine teröristlerin ve anti-terör timlerinin arasındaki savaşlar konu alınıyor. Bi bu savaşta tarafımızı seçiyoruz ve bir takıma dahil oluyoruz. Takım tabanlı maçlarda görevleri yerine getirerek ve düşmanlarımızın hepsini yok ederek galip gelmeye çalışıyoruz.

Oyuncular Particular Forces Group 2’i dilerlerse tek başlarına, dilerlerse on-line olarak diğer oyunculara karşı oynayabiliyorlar. Tek kişilik oyun modunda botlara karşı savaşabilmekteyiz. Oyun içerisinde 5 farklı oyun modu yer alıyor. Klasik bomba yerleştirme ve bomba imha modunun yanısıra zombi modu, bayrak kapma modu, takım tabanlı klasik savaş modu gibi modlar oyuna renk katıyor.

Particular Forces Group 2’te birçok farklı silah seçeneği yer almakta. Oyunun grafik kalitesi ise ortalama düzeyde.

YENİLİKLER
2.1
– 2 kadın karakter
– Çifte Mac10
– Çifte Infinity
– Çifte DesertEagle
– Lobiler Şifreli Artık

special forces group 2 hile apk
special forces group 2 hile apk

Kurulum

  1. APK ve OBB dosyasını aşağıdan indirin.
  2. com.ForgeGames.SpecialForcesGroup2 isimli klasörü Rar veya Zarchiver ile Cihaz Hafızası/Android/obb klasörüne çıkartın.
  3. APK dosyasını kurun.
  4. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 111MB
MOD: Para Hilesi (Bir tane pistol satın al para gelecek.)

İndirme Linkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *