Stickman Archer Fight v1.2.6 MOD APK – Para Hileli

By | February 28, 2018
Stickman Archer Battle v1.2.6 MOD APK – Para Hileli tek başınıza veya arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz okçuluk oyunu. Hareketli platform üzerinde duran düşmanlarınızı tek okla indirmeniz gerekiyor. Aksi halde kafanıza yediğiniz okla oyuna veda ediyorsunuz.

Android telefonda zaman geçirmek için oynayabileceğiniz harika bir oyun Stickman Archer Battle. Oyunun adından kontrol ettiğiniz karakterlerin çöp adam olduğunu ve kullanabildiğiniz tek silahın okay olduğunu anlamışsınızdır. Okay atmaya dayalı sayısız oyun varken neden Stickman Arcaher Battle? diye sorabilirsiniz. Stickman Archer Battle’ı benzerlerinden ayıran noktası; Düşmanların durduğu platformların hareketli olması ve düşmanla aranızda da ayrıca bir platformun olması. Ayrıca atış gücünü artıran, savunmanızı güçlendiren yardımcılarınız bulunmakta.

Oynanışa geçecek olursam; Hedef alıp atmak için yön ve açıyı ayarladıktan sonra parmağınızı çekip bırakıyorsunuz. Okay düşmanın gövdesine, koluna veya bacağına gelirse öldürmek için bir atış daha yapmanız gerekiyor. Tabii ki ikinci atışı gerçekleştirmeden oku kafanıza yiyebilirsiniz. Bu açıdan doğrudan kafaya nişan almanızda fayda var.

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 30MB
MOD: Para Hilesi

İndirme Linkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *