SysNucleus WebHarvy 5.1.0.152 Full İndir

By | January 11, 2018

SysNucleus WebHarvy full indir, Internet sitelerindeki Metin, Resim, URL ve E-postaları otomatik olarak çıkarabilir ve bunları çeşitli biçimlerde kaydedebilirsiniz.

Özellikler:
– İnanılmaz derecede kullanımı kolay, birkaç dakika içinde kazıma yapmaya başlayın
– Birden çok sayfadan / kategoriden / anahtarardan veri ayıklayın
– Ayıklanan verileri dosyaya veya veritabanına kaydedin
– Dahili zamanlayıcı ve proxy desteği

Nokta ve Tıklama Arabirimi
WebHarvy, görsel bir internet kazıyıcıdır. Verileri toplamak için herhangi bir komut dosyası veya kod yazmaya kesinlikle gerek yoktur. Internet sayfalarında gezinmek için WebHarvy’nin dahili tarayıcısını kullanacaksınız. Fare tıklamaları ile kazıma yapılacak verileri seçebilirsiniz. Bu kadar kolay!

Kazıma Veri Kalıpları Otomatik Kalıp Algılama
WebHarvy, internet sayfalarında oluşan veri modellerini otomatik olarak tanımlar. Dolayısıyla bir internet sayfasından bir öğe listesi (isim, adres, e-posta, fiyat vb.) Kazımanız gerekiyorsa ek bir yapılandırma yapmanız gerekmez. Veri tekrarlanırsa, WebHarvy otomatik olarak kazıyacaktır.

Kazıma geçirilmiş verileri dışa aktarma Verileri dosyaya / veritabanına aktarın
Internet sayfalarından ayıklanan verileri çeşitli biçimlerde kaydedebilirsiniz. WebHarvy Internet Kazıyıcı’nın mevcut sürümü, kazınmış verileri bir XML, CSV, JSON veya TSV dosyası olarak dışa aktarmanıza izin verir. Kazıyılan verileri bir SQL veritabanına da aktarabilirsiniz.

Birden fazla sayfadan verileri kazıma Çoklu Sayfalardan kazıma
Genellikle internet sayfaları, ürün listelemeleri gibi verileri birden çok sayfaya görüntüler. WebHarvy otomatik olarak tarama yapabilir ve verileri birden çok sayfadan çıkarabilir. Sadece ‘bir sonraki sayfaya bağlantı’ işaret edin ve WebHarvy Internet Kazıyıcı otomatik olarak tüm sayfalardan verileri kazıyacaktır.

Anahtar kelimeye dayalı Kazıma Anahtar kelime tabanlı Kazıma
Arama formlarına otomatik olarak bir girdi anahtar kelime listesi göndererek verileri kazıyın. Herhangi bir sayıda girdi anahtar kelimesi, arama yapmak için birden fazla girdi metin alanına gönderilebilir. Girilen anahtar kelimelerin tüm kombinasyonları için arama sonuçlarındaki veriler çıkarılabilir.

Proxy sunucusu vasıtasıyla Scrape Proxy Sunucuları / VPN
Anonim olarak kazımak ve internet kazıma yazılımının internet sunucuları tarafından engellenmesini önlemek için, proxy sunucuları veya VPN aracılığıyla hedef internet sitelerine erişme seçeneğiniz vardır. Tek bir proxy sunucu adresi veya proxy sunucu adresleri listesi kullanılabilir.

Kategori Kazıma Kategorisi Kazıma
WebHarvy Internet Kazıyıcı, bir internet sitesindeki benzer sayfalara / listelere yönlendiren bağlantıların bir listesinden veri toplamasına olanak tanır. Bu, internet sitelerindeki kategorileri ve alt kategorileri tek bir yapılandırma kullanarak kazmanıza olanak tanır.

Düzenli ifadeler
WebHarvy, Internet sayfalarının Metin veya HTML kaynağına Regular İfadeler (RegEx) uygulamanıza ve eşleşen kısmın kazmasına izin verir. Bu güçlü teknik, verileri kazıyorken measurement daha fazla esneklik sunar.

JavaScript’i çalıştır
Verileri çıkarmadan önce kendi JavaScript kodunuzu tarayıcıda çalıştırın. Bu, sayfa öğeleri ile etkileşim kurmak veya zaten hedef sayfada uygulanmış JavaScript işlevlerini çağırmak için kullanılabilir.

Resimleri İndir
Resimler indirilebilir veya resim URL’leri çıkartılabilir. WebHarvy, e-Ticaret internet sitelerinin ürün ayrıntıları sayfalarında görüntülenen birden çok görüntüyü otomatik olarak ayıklayabilir.

Tarayıcı etkileşimini otomatikleştirin
WebHarvy, Bağlantıları Tıklama, Liste / Açılır Seçenekleri Seçme, Bir Alana Metin Girme, Sayfayı Kaydırma gibi görevleri gerçekleştirmek üzere kolayca konfigüre edilebilir.

Home windows gerektirir
WebHarvy, çalıştırmak için Home windows işletim sisteminin kullanılmasını gerektirir. WebHarvy’yi Mac’inizde çalıştırmak istiyorsanız, Home windows’u BootCamp ile yüklemeniz veya WebHarvy’yi Parallels aracılığıyla çalıştırmanız gerekir. OS X / macOS şu anda desteklenmiyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *