Tanida Demo Builder 11.0.27.0 Full İndir

By | January 8, 2018

Tanida Demo Builder 11 full indir, yazılımların ve sistemlerin nasıl çalıştığını gösteren öğreticiler, sunular veya demonstrasyonlar oluşturma programıdır.

Özellikler:
Bilgisayar Ekranınızı Kaydedin
Gerçek zamanlı ekran kayıtları oluşturma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Programları kullanırken yakalamak için Demo Builder’ın yüksek kaliteli basit kaydedicisini kullanın ve etkin bir pencere, bir alan veya ekranın tamamını kaydetmek arasında seçim yapın. Ekran kaydınızı uygun gördüğünüz gibi düzenlemenizi sağlayan Demo Builder esnekliğini kullanın.

Göstermelerinizi Sanal Sunucularla Hayata Çıkarın
Filmde bir Karakter’i bir öğretmen, anlatıcı veya rehber olarak eklemenize ve canlandırmanıza olanak tanıyan Demo Oluşturucu’nun yeni Karakter özelliğini deneyin. Kullanabileceğiniz animasyonlar yelpazesiyle, yürümek, konuşmak, poz verme ve tebrik de dahil olmak üzere hayat gibi hareketler yaratabilir ve özelleştirilebilir göz ve kafa hareketleriyle eş zamanlı olarak filminizi hayata geçirmek için eşlik edebilir!

Çarpıcı 3D Efektler
İnanılmaz 3D efektlerle demolarınıza yeni bir dinamik ekleyin; filminizi daha canlı bir efekt vermek için X, Y veya Z eksenlerinde kolayca döndürebilir veya izleyicilerin dikkatini belirli alanlara odaklamak için Zoom-n-Pan’ı kullanabilirsiniz. Göz kamaştırıcı filmler yaratmak için olasılıkları keşfedin ve yumuşak geçişler ve rotasyonlar tasarlayın.

Filminizi Professional gibi düzenleyin
Demo Oluşturucu, inanılmaz movie, öğretici ve demoları oluşturmak ve düzenlemek için çok çeşitli araçlar sunar. Filminizi karakterler, resimler, ses, animasyonlar, metinler, etkileşimli araçlar ve daha pek çok şeyle düzenlemek için basit tasarım görünümü arayüzünü kullanın. Zaman Çizgisi özelliği, profesyonelce yapılmış bir demoyu üretmek için ikinci saniyede düzenleme yapmanıza olanak tanır.

Herhangi bir Aygıt için Dışa Aktar
Filminize azami uyumluluğu sağlamak ve mümkün olan en geniş kitleye ulaşmasını sağlamak için Demo Builder, filminizi herhangi bir cihazda çalınabilmesi için birden çok formatta dışa aktarmanıza olanak tanır. H264, Flash, AVI, MP4, EXE veya hatta bir dizi resim arasında seçim yapın; filminizde hiçbir şey bulunmayan tüm bu seçeneklerle.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *