Telefonda Makyaj Yapma Programı YouCam Makeup » APK indir

By | December 28, 2017

Telefonda Makyaj Yapma Programı YouCam Make-up

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ: four.four ve üzeri

YouCam Make-up – Makeover Studio

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle çoğu zamanımızı telefonumuzdaki uygulamalarla geçirir olduk. Kimi zaman çeşitli oyunlar oynuyoruz, kimi zaman sosyal paylaşım sitelerini geziyoruz kimi zamanda Android uygulama seçeneklerini değerlendiriyoruz. YouCam Make-up uygulaması da bu uygulamalardan biri. Bayanlar için üretilen bu program onlara büyük kolaylıklar sunmayı amaçlıyor. Program bir makyaj programı. Ancak daha önceden gördüğümüz basit programlarla ya da çocuk oyunlarıyla asla karşılaştırılmamalı. Bu uygulamayla bayanlar kendi resimlerini uygulamanın istediği şekilde çektikten sonra kendi yüzleri üzerinde makyaj malzemelerini deneyebilecekler. Yüzlerinde makyaj ve değişikliklerle portrelerini oluşturarak kendilerinin yeni görünüşlerine bakabilirler.

Bu Android program, içerdiği makyaj malzemeleri dışında çeşitli operasyonlara da izin veriyor. Cildinizdeki tüm kusurları bu program sayesinde kaldırabilirsiniz. Ayrıca resimde cildinizi rengi üzerinde de oynamalar yapabiliyorsunuz. Gözlerinizin rengini de değiştirebilirken göz makyajınızı da tamamlayarak muhteşem bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Dudaklarınızı resim üzerinde daha dolgun ya da daha geniş bir şekle sokabilir sonrasında da bolca seçenek arasından parlatıcılar ve rujlarla dudak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Dişleriniz üzerinde de beyazlatma çalışmaları yapmanız mümkün. Daha parlak ve ışıltılı dişlerle çok daha güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Bu programda kendi portreniz üzerinde yaptığınız küçük değişikliklerle daha farklı ve çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Dilerseniz farklı saç ve makyaj stillerinizi yüzünüzde deneyebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak da makyajsız bir fotoğrafınıza makyaj yaparak daha güzel bir fotoğraf elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *