Tower Keepers Full Hile Mod Apk v1.9.3

By | February 14, 2018

Tower Keepers Android Hileli Mod Apk indir

Tower Keepers Apk, Ninja Kiwi tarafından tasarlanan RPG oyununda sizler kendi ordunuzu kuracak ve düşmanlarınıza karşı kule savaşlarına katılacaksınız. Düşmanlarınıza karşı kulenizi savunacağınız oyunda savaşçı karakterlerinizi seçecek ve orudunuzu kuracaksınız. Ordunuzdaki tüm karakterlerinizin 9 ayrı özel güçleri bulunuyor. Siz yeteneklerinizle ve karakterlerinizin güçlerini kullanarak düşmanlarınıza saldıracak ve el becerileriniz ile onları yerle bir edeceksiniz. 70’den fazla canavar türü ile savaşacak ve 75’den fazla görevi yerine getirerek kendinizi geliştireceksiniz. 126’dan fazla silah ve zırhın bulunduğu oyunda güçlerinizi maksimuma getirmek için silahlarınızı ve zırhlarınızı büyüleyeceksiniz. Güçlü olduğunuza emin olduktan sonra Pvp maçlarına katılarak sizin gibi diğer oyunculara karşı savaşacak ve eşsiz silah, zırh ve ganimet kazanarak çok daha güçlü olacaksınız.

Tower Keepers Hileli Mod Apk

Tower Keepers Full Hile Mod Apk

Tower Keepers Apk oyunu içerisinde yaşanan maddi sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, Tower Keepers Full Hile versiyonunu sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten Tower Keepers Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık Tower Keepers Android oyununu sınırsız para hileli olarak rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Tower Keepers Hileli Mod Apk

Tower Keepers Full Hile Mod Apk-1

Böylece oyunda sınırsız paranız olacak ve en iyi orduyu kurup, en iyi ekipman ile donatarak oyunun en güçlüsü olabilir ve haftalık lider tablosunda ki en üstteki yerinizi alabilirsiniz.

Tower Keepers Full Hile Mod Apk

BOYUT : 44.four MB

Kategori : Android Hileli Oyunlar

Tür : Macera, Strateji

APKSMOBI (APK): Tower Keepers Full Hile Mod Apk v1.9.three

DIREKT : Tower Keepers Hileli Mod Apk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *