Turkcell Hesabım (Android Turkcell Uygulaması) » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | September 25, 2018

Turkcell Hesabım (Android Turkcell Uygulaması)

Turkcell Hesabım On-line İşlemler Android Uygulaması

Turkcell Hesabım Android uygulaması ile; hattınıza ait bir çok işlemi 7 gün 24 saat ücretsiz yapabilir veya görebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Android Uygulama Özellikleri:

– Kredi Kartı ile fatura ödeme
– Diğer Fatura İşlemlerinizi
– TL Islemlerinizi
– Hat Islemlerinizi
– Tarife Islemlerinizi
– Ayarlarınızı
dünyanın neresinde olursanız olun, İnternet olan her yerden yapabilirsiniz.

Hatlarınızın kontrolü, “Turkcell Hesabım” uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabımın tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım Apk indir ile hemen yapabilirsiniz.

Hesabım uygulaması ile measurement ait tüm Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, four.5G İnternet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasına kayıt olduktan sonra e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *