Zombie Assault 3 Android Oyun İndir » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | May 22, 2018

SAS: Zombie Assault three Android Oyun İndir

SAS: Zombie Assault three Android Oyun İndir

SAS: Zombie Assault three Android kült oyunları arasına girmiş bir oyun olarak dikkatleri çeker. 10 milyondan fazla oyuncunun zevkle oynadığı bir oyun olan SAS: Zombie Assault three oyunu ister tek kişilik oyunu isterseniz de four kişilik CoOp mod’uyla sizleri içine çekmeyi başarıyor.

50 stage boyunca açacağınız özellikler yardımı ile yepyeni silahlara ve yeni karakter özelliklerine sahip olacaksınız. 17 birbirinden farklı haritalarda yapacağınız savaşlarda yüzlerce zombiye karşı hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Zorlaşan düşmanlara rağmen stage atladıkça açacağınız ölümcül silahlar oyundaki tek dostunuz olacak.

Oyunun Android platformundaki en iyi motion shooter tarzı oyun olma iddiası 10 milyonun üzerindeki oyuncusu ile kanıtlanıyor nitelikte. Her yeni sürümde yapılan ayarlamalar ile oyun şu andaki en iyi formuna kavuşmuş durumda.

50 stage boyunca isterseniz yeni silahlar isterseniz de Perk adı verilen yeni özellikler ile oyuna devam ediyorsunuz. Oyunda bulunan 44 farklı çok kuvvetli imha silahı bir anda yüzlerce zombiyi zemin deseni haline getirmeye yetiyor. Oyunda bulunan 2 farklı sabit taramalı mekanizma ve three farklı taşınabilir bomba türü bulunmakta. three farklı zorlukta oynama imkânı sunan oyunda birbirinden kuvvetli 12 farklı zombi türünü barındırmakta.

20 MB büyüklüğündeki oyunun apk dosyasını çalıştırmak için Android four.zero ve üstü işletim sistemine sahip bir cihaz yeterli olmakta. Apk oyun indir seçeneği bu oyunu indirip oynamak için gerekli olan tek şey.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *