Zombie Assault 4 Android Apk Oyun İndir » Apk Oyun ve Uygulama indirme sitesi

By | May 3, 2018

SAS: Zombie Assault four Android Apk Oyun İndir

SAS: Zombie Assault four Android Apk Oyun İndir

SAS: Zombie Assault four beş milyon oyuncusuyla gerçekten devasa bir çevirim içi oyun. four kişilik bir ekip kurarak yapılan savaşlarda three farklı rolden birisini seçerek oynuyorsunuz. RPG tadı veren karakterlerin gelişimleri, loot sistemi ve neredeyse destansı savaşlar sayesinde oyun gerçekten oynanmayı hak ediyor.

Uzaydan gelen bir virüs sonucu zombi olan yaratıklar insanlığı tehdit etmektedir. Her geçen gün büyüyen zombi ordusunu durdurmak için insanlık tarihinin en büyük savaşını vermek üzere seçilmiş four kişiden birisini oynuyorsunuz. Seçeceğiniz karakter sınıfı oyun sitilinizi yakından ilgilendiriyor. Her karaktere özgü bir yetenek ağacı bulunuyor. Bu yetenek ağaçlarında yapacağınız seçenekler ile seçtiğiniz rolde uzmanlaşıyorsunuz.

Tek oyunculu ve çok oyunculu mod da oynanabilen oyunda yüzlerce farklı silah ve zırh seçenekleri bulunmakta. 17 farklı zombi düşman sınıfını bu ekipmanlar ile alt etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda 7 farklı harita ve hikaye bulunmakta.
Oyunda bulacağınız sandıkların içerisinden az bulunabilir 170’in üzerinde silah ve 90 dan fazla zırh çeşidi bulunmakta. Zırhların ve silahların farklılıkları hemen karakterler de görsel olarak fark edilmekte.

Oyunu oynamak için Android 2.three.three ve sonrası sürüme sahip herhangi bir cihaz ile rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Apk oyun indir seçeneği ile 89 MB büyüklüğündeki dosyayı indirerek oyunu sizde rahatlıkla kurup beş milyon oyuncunun bulunduğu büyük topluluğa dâhil olabilirsiniz. Oyun PEGI 12 etiketi ile sunulmuş olduğundan 12 yaşın altı kişilerin oynaması sakıncalı görülmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *