Zombie Frontier 3 MOD APK v2.01 – Para Hileli

By | February 28, 2018
Zombie Frontier three MOD APK v2.01 – Para Hileli, mobil cihazların beğenilen zombi oyunu serisinin son üyesi olan FPS türünde bir mobil korku oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Frontier three’de hikaye serinin önceki oyunlarının kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı üzere önceki oyunlarda biyolojik silah olarak kullanılan bir virüsün ortaya çıkmasıyla insanların zombiye dönüştüğüne şahit olmuştuk ve bu olaydan kaynaklanan kaos sonrasında kendimize bir çıkış yolu bulmaya çalışmıştık. Zombie Frontier three’te de hayatta kalma maceramıza devam ediyoruz, bu maceramızda başarılı olmak için ise silahlarımızı kullanarak zombileri temizlemeliyiz.

Zombie Frontier three’ün grafiklerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Çizgi roman tadında renkleri three boyutlu yapıyla birleştiren oyunda zombiler ve silahlın yanısıra mekan tasarımları göze hoş görünüyor. Oyun içerisinde zombilerle savaşmak için birçok farklı silahtan faydalanabiliyoruz. Bu silahları geliştirebilmemiz de mümkün. Oyun içerisinde heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşlarına da yer veriliyor.

Zombie Frontier three’ün tek eksi yönü bölümlerin çok kısa sürmesi. Bu nedenle zombilerden çok menülerle boğuşuyorsunuz.

zombie frontier 3 hile apk
zombie frontier 3 hile apk

Kurulum

  1. APK dosyasını aşağıdan indirin ve kurun.
  2. Oyunu açın.

Bilgilendirme

Dosya Boyutu: 73MB
MOD: Sınırsız Altın, Sınırsız Para, Sınırsız Cash

İndirme Linkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *